İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Ekip Gündoğdu Ajans SEO Paketleri Son Güncelleme Uyumlu Özel SEO Paketlerimiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kullanıcı dolandırıcıdır diğer forumlardanda atılmıştır. yönetim el koysun duruma başkasıda yanmasın.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sahtekarın önde gideni, aman dikkat edin. HASAN GÜNDOĞDU adı profesyonel dolandırcı, kibar kibar konuştuğuna asla kanmayın, onlarca insanı dolandırdı bu herif bende dahil.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Arkadaşlar kazara bulaşmayın. Boşu boşuna vakit kaybedersiniz. İşlerini ne doğru dürüst yapar ne de zamanında teslim eder. Verdiği hiçbir sözü tutmadı. Sürekli oyalıyor. Forumda aynı durumda olanlar varsa buraya yazsın ki daha fazla kimseyi suistimal etmesin bu sahtekar. Araştırdığımda birçok kişiye aynı şeyi yaptığını gördüm. İyinet hariç tüm webmaster forumlarından banlanmış. seohizmetmerkezi şikayetimvar diye aratırsanız dolandırdığı kişilerin mesajlarını görürsünüz.

Arkadaşlar merhaba benide r10 dan bilgilendirdiler bu arkadaş benide dolandırmıştır. r10 da açtıığım şikayet konum yaptığı hiç bir işi adam akıllı teslim etmiyor r10 dan da ban yedi cok hata yaparsınız bu arkadaşın banlanmasını talep ediyorum. milletinde başını yakmasın.
http://www.r10.net/sikayetim-var/16...konumu-sildirdi-ama-yine-ayni-seyi-yapti.html

Bu kullanıcı dolandırıcıdır diğer forumlardanda atılmıştır. yönetim el koysun duruma başkasıda yanmasın.

Sahtekarın önde gideni, aman dikkat edin. HASAN GÜNDOĞDU adı profesyonel dolandırcı, kibar kibar konuştuğuna asla kanmayın, onlarca insanı dolandırdı bu herif bende dahil.

bilgilendirme için teşekkür ederiz gereği yapıldı
Üye çok fazla kişi tarafından şikayet edilmiştir. Uzaklaştırılmıştır. Aksini iddia ediyorsanız. Neden banlandım konusunda haklı sebeplerinizi belirtiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5