İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Emlak scripti. Googlede 1. Sırada.

charss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profesyonel Emlakçılar İçin Profesyonel Web Sayfası

Örnek Sayfa İçin
http://www.truvaemlak.com.tr/
Asp ile kodlanmış profesyonel web sayfası. Google'de 1. sıraya çıkması için Seo Yapılmıştır.

Googlede "çanakkale emlak" olarak arattırırsanız ilk sıradaki sitenin bu scripti kullandığını görürsünüz.

Özellikleri: Sınırsız ilan girişi. Her ilana 10 adet resim Girişi. Vitrin kısmında Dilediğiniz kadar emlak gösterimi. Acil emlaklar kısmında dilediğiniz kadar emlak gösterimi. Kullanıcıların site üzerinden size istek bırakabilmeleri. Bıraklılan isteğe site üzerinden cevap yazabilme. Siteye Haber ekleyebilme. Anket yapabilme. Toplu mail sistemi. Ayrıntılı Sayaç. Animasyonlu resim gösterme.

Ayrıntılı görüşmek isterseniz.
Mail: [email protected]
msn: [email protected]
tel: 0542 509 83 07

FİYAT: 75 YTL

web1.jpg

web2.jpg

web3.jpg

charss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumda mı yok

arkadaşlar ilgilenen yok bari yorum yazsaydınız.

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script güzel Ancak Bunu gibi yüzLerce W-arez Script war..farklı bısey Olmamış

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pardon ama ne gibi seo yapıldı buna

Bu etiket çok fazla karekter içermektedir.
Bu etiketin içeriği 334 karekterdir. Arama motoru örümcekleri bu kadar karekteri algılamazlar ve görmezden gelirler. Arama motorları tarafından önerilen karekter sayısı 80 karekterdir.

Bu sayfadaki description meta etiketi çok fazla karekter içermektedir.
Sayfadaki description meta etiketi 329 karekter içermektedir. Sayfa açıklamasının bu kadar çok karekter içermesi arama motorları tarafından spam sayılabilmektedir.Belli karekterden fazla yapılan açıklamayı arama motoru örümcekleri görmezden gelmektedir. Arama motorları tarafından istenilen maksimum description meta etiketi miktarı 200 karekterdir.

Bu sayfadaki keywords meta etiketi çok fazla kelime içermektedir.
Bu sayfaki keywords meta etiketi 41 kelimedir. Sayfadaki keywords meta etikeninin bu kadar çok kelime içermesi arama motorları tarafından spam sayılabilmektedir.Belli karekterden fazla eklenen kelimeleri arama motoru örümcekleri görmezden gelmektedir. Arama motorları tarafından istenilen maksimum kelime sayısı 20 kelimedir..

Keywords meta etiketinde stop words var.
Bu kelime(ler) 'www, com' bazı arama motorları tarafından igore edilmektedir.

Keywords meta etikeli ile sayfa içeriği ilişkisi orta.
Keywords meta etikeli ile sayfa içeriği ilişkisi oranı 66%.

robots meta etiketi bulunamadı.
Robots etiketi arama motoru örümceklerine yardım ettiğinden dolayı gerekmektedir.

Sayfanın author meta tag etiketi yok.Çok gerekli olmasa da sayfaya konulması bazı arama motorlarınca tavsiye edilmektedir

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Buradan arkadaşları da bilinçlendirelim.
Google'da 1 kelimede 1. olabilmek veya iyi sıralara yükselmek sadece script, sef, seo ile olacak iş değildir.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.truvaemlak.com.tr/iletisim.asp

alanların doldurulup doldurulmadığı kontrol edilmiyor ayrıca form alanında captcha yok flood koruması adı altında bir koruma yazmışsın bu syfaya ama bu bir tedbir değil.

Form alanlarının doldurulup doldurulmadığı kontrol ettir ve captcha ekle formuna

ayırca resmi olmayan ilanlar için daha farklı bir grafik kullanman bence daha hoş olur çünki resim yok simgesi olarak adama tokat atacak gibi duran bir el pek hoş görünmüyor.

Not: yanlış anlama scriptini geliştirmen için tavsiye olarak yazdım bunu alınma yani

sametsert

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya benim anlamadığım adam marez sistemler satmaya çalışıyor (bu sistem için bişey demiyorum kendim bakmadım) , biz gerekli bilgileri modlara iletiyoruz ama bu adam ne banlanıyor nede diğer konuda iletişim bilgileri siliniyor nasıl oluyor anlamadım

charss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar eleştirileriniz için teşekkür ederim. Hepsini kaale alıcam. En kısa zamanda bunları düzelticem.

konu günceldir.

Konu günceldir.

ilgilenen arkadaşlar için msn adresim: [email protected]

charss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer isteyen olursa domain + host + script şeklinde anahtar teslim olarak ta kurabiliriz scripti. İlgilenenler detaylar için bana ulaşsınlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
birkere daha flood yaparsanız üzgünüm ama banlamak zorundayım

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaaay. konu güncel denerek başlık canlandırılıyor. Bence bu hareket ofsayt.

Bu arada scripti kaliteli bulmadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5