İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Emlak scripti. Googlede 1. Sırada.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla o kadar adam yazı yazmış bir kişi görmedim ben bu scripti çok hoş budum diyen hem burda neden uğraştığınıda bi türlü anlayamadım bizim aramızda emlakçı yoki bence buraya bu kadar vakit harcayacığa dışarı çıkıp şimdiye kadar bir kaç tane emlakçıya satardın :) . eğer bir emlak scripti satmak istersen sana önerim emlak.net hurriyet.emlak.com gibi sitelere bir emlak eklendiği otomatik ekliyecek yani botlu olacak adsense reklamları düzenli yerleştirilecek ve kısa zamanda çok hit alıp iyi para getirecek bunları yaparsan web master forumlarına baya bi satarsın :) 4 mesajdan 2 sini konu günceldir diye yazıp durmuşsun.

charss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla o kadar adam yazı yazmış bir kişi görmedim ben bu scripti çok hoş budum diyen hem burda neden uğraştığınıda bi türlü anlayamadım bizim aramızda emlakçı yoki bence buraya bu kadar vakit harcayacığa dışarı çıkıp şimdiye kadar bir kaç tane emlakçıya satardın :) . eğer bir emlak scripti satmak istersen sana önerim emlak.net hurriyet.emlak.com gibi sitelere bir emlak eklendiği otomatik ekliyecek yani botlu olacak adsense reklamları düzenli yerleştirilecek ve kısa zamanda çok hit alıp iyi para getirecek bunları yaparsan web master forumlarına baya bi satarsın :) 4 mesajdan 2 sini konu günceldir diye yazıp durmuşsun.

Scripti beğenenlerin sayısı oldukça fazladır. Ayrıca burada emlakçı olup olmaması önemli değil. Emlakçılara iş yapan webmaster arkadaşlar var. Ben bu arkadaşlar için bu konuyu açtım. Evet dediğin gibi büyük emlak sitelerine ekleyen bir script olsa daha iyi olurdu fakat fiyatı 75 ytl değil 1000 ytl olurdu. Bunuda hangi emlakçı alıp kullanır mechul tabii. Emlakçıların genelde 40 yaş üstü insanlar olduğunu varsayarsak birçoğu neden bu bukadar pahalı deyip en baştan vaz geçecektir. Onun için bazı şeyleri piyasanın ihtiyacından fazla yapmak doğru değildir. Tabiiki bu benim görüşüm. Değişik düşünen arkadaşlarda olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5