İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Film Scripti + Bir Film Sitesinin İhtiyacı Olan Herşey Bu Scripte!! (Tanı

zafer741

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar, 1 Ay Üzerinde Çalışmış Olduğum Film Scriptini Yakında Satışa Sunacağım, Script Yapımı Bittiğinde Demo adresini Ve Detaylı bilgi almak için Konuya Msn adresini Yazabilir veya Pm ile bana msn adresini gönderebilir. Script Yapımı Bittiğinde Msn Adres Listemdeki Herkeze Detaylı Bilgi Göndereceğim.

Ana Sayfa
15u49.png

Film Sayfası (Resimi Büyültmek İçin Resmin Üzerine Tıklayın)
15u4b.png

Özellikleri Nasıl Mı olucak ?
Tasarım
  1. Güneşin 7 Rengi Olucaktır, 7 Farklı Renkte Tema.
  2. Filmi Favorilerine Ekleyebilme.
  3. Filmin Partlarını İndirebilme Alanı.
  4. 15 Adet Farklı şekillerde Reklam Alanı.
  5. Ajax Yorum Sistemi Sayesinde, İzleyici Bir yorum yaptığında Film Yarıda Kesilmez.

Film Bot + Yorum Botu
  1. Bot Tüm Film Bilgilerini, Film Afişini, Etiketi, Kategoriyi Çeker. Gitmesi Gereken Kategoriye Film Kendi Gider.
  2. Bot Filmi Eklerken Film Bilgilerine Otomatik Link Vericektir. Autoseolink Kullanan Arkadaşların Artık kullanmasına gerek yok, Çünkü Bu Bot Sayesinde Tüm Film bilgilerine Link Verilecek Ve Hiç bir şey yapmadan Siteiçi Backlink almış olursunuz.
  3. Yorumları Elinizle Değil, Filmi Eklerken Bot İla Birlikte Ekleyecesiniz. Eklenecek Yorumların Hepsi Film hakkında Mantıklı Yorumlardır. Filmi Bot İle Eklerken, Botta Yorumları Düzenleyebilme Alanıda Mevcuttur.
  4. Botun Patlama olasığılı olmayacak çünkü Film Botu Kendi Sitemize Bağlı olucaktır.

Mobil Site
  1. Mobil Tasarım Sayesinde, İzleyiciler Sitenizi Mobildende Takip Edebilecek, Filmleri İndirebilecek Ve Filmi Telefonundan İzleyebilecektir. Normal Siteye Eklediğiniz Filmler Direk olarak mobil siteyede eklenmektedir.

15u55.png

Sistem

1. Facebook Videoları Oynatan Player,
  2. Yaklaşık 35 Adet Player Stili,
  3. Videobb Ve Videozer deki Süreği Kaldıran Ve Filmi İstediğiniz Playerde Oynatmanıza İzin Veren Php Kodlama ( Bu Kesin Değildir. )
  4. Sitenizdeki Sayfaları Dolaşıp Açılmayan Filmleri Bulun Yazılım Sayesinde, Siteniz Sürekli Güncel Kalacaktır.
  5. WC Valid ( 0 Kodlama Hatası )
  6. Seo Ayarları Gibi Gelişmiş Ayar Bölümleri Mevcuttur.

Admin Paneli Yapımına Yeni Başladığı İçin Panelde Şuan Pek Bir Şey Yoktur.
Film Onarıcı (Resimi Büyültmek İçin Resmin Üzerine Tıklayın)
15u5n.png

Bu Scripti Şuan Yapım Aşamasındadır, Yaklaşık Bir Hafta İçinde Bitirmeyi Ve Herşeyi Kontrol Edip Satışı Başlatmayı Düşünüyoruz.
Fiyatı 100TL İle 60TL Arası Olucaktır, Şuan İçin Tam Bir Rakam Söyleyemiyorum.

Script Yapımı Bittiğinde, Detaylı Bilgi Ve Demo Adresini Almak İçin; Konuya Veya Pm ile bize bildirebilirsiniz Veya Msn Adresimi Ekleyin: [email protected]

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle hayırlı olsun, 60 TL den verin herkez yararlansın bence hocam yinede karar sizin tabiki emek var üzerinde hayirli satışlar dilerim.

zafer741

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun, evet artik fiyatta bisiyler yapacagiz, fakat konuda yazdigim gibi suan script yapim surecinde, duruma gore fiyatini ayarlayacagiz. yorum icin tessekur ederim.

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşı kesinlikle ve şiddetle tavsiteye etmiyorum sözünün arkasında biri değildir
2 kere özel görüşme yapıldı 1 bana yaptığı scripti sattı
2ncisinde yok keşke öyle olmasaydı böyle oldu vs vs dedi

zafer741

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşı kesinlikle ve şiddetle tavsiteye etmiyorum sözünün arkasında biri değildir
2 kere özel görüşme yapıldı 1 bana yaptığı scripti sattı
2ncisinde yok keşke öyle olmasaydı böyle oldu vs vs dedi

Join Adlı Üye İle Satış Ortaklığını Kabul Etmediğim İçin Benim Kazanç sağlamamı istemeğen, Kodlamadan Anlamayan Ama Tasarımdan para kazanmak isteyen bir zavallı.

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Join Adlı Üye İle Satış Ortaklığını Kabul Etmediğim İçin Benim Kazanç sağlamamı istemeğen, Kodlamadan Anlamayan Ama Tasarımdan para kazanmak isteyen bir zavallı.

Zavallimi biz sizinle anlasmadik mi.

Siz bana yaptiginiz isi satmanizmi acaba kim zavalli

zafer741

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

zafer741

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çoluk çocukla muhattap olmuyorum

Bir sorunun var ise şikayet konusu açın!

Ekleme: Satış Başladığında scripti'in Demo adresini Almak isteyen arkadaşlar msn adresini konuya yorum yaparak bırakabilirler veya pm ile bana msn adresini gönderebilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5