İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel flash banner tasarımı yapılır

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm arkadaslar profesyonel flash banner tasarımı yaptırmak istiyen arkadaslar pm atarak ulasa bılır.Her cesit flash banner tasarlanır.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Oncelikle bize referanslarinizi gostermelisiniz, daha once kimlerle calismissiniz ne tur calismalar yapmissiniz.. Bunlari gorerek size P.M. atmak daha iyi olacaktir hem sizin acinizdan hemde bu mesaji okuyanlar acisindan..

Simdiden iyi alisverisler ;)

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oncelikle bize referanslarinizi gostermelisiniz, daha once kimlerle calismissiniz ne tur calismalar yapmissiniz.. Bunlari gorerek size P.M. atmak daha iyi olacaktir hem sizin acinizdan hemde bu mesaji okuyanlar acisindan..

Simdiden iyi alisverisler ;)

Kardes ben Kayseri'de firmayım zaten referans olarak ben genelde hep sirketlerle calıstıgım icin onlara en fazla flash intro yapıyoruz.Ama 2 gun icinde sizlere ornek calısmaları sunarım kolay gelsin isteyene her turlu garantıde verılır arkadaslar.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flash tasarım yapabilirmisin peki? flash tasarım icine php bir script entegre edilebilirmi? edilir ise edebilirmisin? :p

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flash tasarım yapabilirmisin peki? flash tasarım icine php bir script entegre edilebilirmi? edilir ise edebilirmisin? :p

php script değilde action script ilave ederek ürettiği projeden demolar istedim arkadaştan ilerleyen günlerde bunu sağlayabileceğini söyledi.

kısa sürede bir flash çalışmasını (ön ödeme aldığı flash çalışmasını) bitirdi ve teslim etti arkadaşlar bilginize. ...

kendisine yaptığı çalışma için teşekkür ediyorum.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
php script değilde action script ilave ederek ürettiği projeden demolar istedim arkadaştan ilerleyen günlerde bunu sağlayabileceğini söyledi.

kısa sürede bir flash çalışmasını (ön ödeme aldığı flash çalışmasını) bitirdi ve teslim etti arkadaşlar bilginize. ...

kendisine yaptığı çalışma için teşekkür ediyorum.

örnek görmek istiyoruz..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela bir resim galerisi scripti var elimde php ve 2-3 bin resim ekleyecem 15-20 kategoriyle. cok yavaşlama olur mu? ve ortalama bir fiyat pm atarmısın sana zahmet.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Demoyu izledim tesekkurler ancak dogrusunu soylemek gerekirse pek amatorce buldum..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
sagdan soldan altdan ve usten gelen kutu seklindeki resimciklerin kenarlarinin oval olmasini saglayin eminim oyle daha duzgun gozukecektir ve klasik olarak sagdan soldan altdan ve ustden sirayla gelmeleri pek aliskin oldugumuz bir sekil ms. power point slayti gibi durmus ondada bi degisiklik olmali.

Kolay gelsin

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sagdan soldan altdan ve usten gelen kutu seklindeki resimciklerin kenarlarinin oval olmasini saglayin eminim oyle daha duzgun gozukecektir ve klasik olarak sagdan soldan altdan ve ustden sirayla gelmeleri pek aliskin oldugumuz bir sekil ms. power point slayti gibi durmus ondada bi degisiklik olmali.

Kolay gelsin

nekadar ekmek o kadar köfte misali
ben arkadaştan çok harika bir çalışma isteyecek kadar ödeme yapmadım ki ....
Bana bu çalışma yetiyor.

edit = harika dan kasıt = pek aliskin olduğu söylenen durumlar (yoksa banner bana göre harika)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ya iyide dostum, konunun basliginda ne yaziyor tekrar okurmusun, "Profesyonel flash banner tasarım...." yaziyor..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya iyide dostum, konunun basliginda ne yaziyor tekrar okurmusun, "Profesyonel flash banner tasarım...." yaziyor..

Arkadaş sen iş yaptıracaktın ve yaptığı işi görünce vaz mı geçtin (yolun açık olsun)

ne yani biz başlıkları okumadan mı ilgili insanlarla mesajları gereği özel mesajlaşmaya giriyoruz.
endişeniz o lmasın başlığı ben de görüyorum ve yaptığı çalışmanın başlığa yakıştığı konusunda endişem yok.

size ufakta olsa para harcatmadan ilgili arkadaşın yaptığı işleri gösterme fırsatım olduysa size de katkımın olduğunu düşünüyorum.

referansı gösteremeyip iş yapmaya çalışan birine de desteğim oldu.

birisine yaptırsam diye diye beklettiğim işimi de gördürdüm.

birilerine iş yaptırmak isteyipte hakkında bilgisi olmadığı için tereddüt duyan ve işi yaptıramayan arkadaşlara da faydamın olduğunu düşünüyorum.

Saygılarımla

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Beni kimsenin kesinlikle yanlis anlamasini istemiyorum yukaridaki postlarimi bu yazdigim postdan sonra birkez daha okumanizi rica edicem.

1- Birinin profesyonel anlamda bir is yaptigini yazdigini ancak referans gostermedigini gordum. (Referans istedim)
2- Birinin is yaptirdigini ve memnun kaldigini gordum (ben yinede referans istedim)
3- Profesyonel oldugu soylenen isin sonunda bir ornegini gordum(yeni yaptirilmis) ancak bunun soyledigi gibi profesyonel bir is olmadigini ifade ettim. Bunuda paylastim. Ayrica daha guzel gozukmesi icin yapabileceklerini yazdim neye benzedigini soyledim..
4- Bunu niye yaptim?
** - kendi sitelerimden biri icin flash banner ve intro tarzi bisey yaptirmayi dusunuyordum ve hala dusunuyorum.
5- Profesyonel olmadigini gordugum halde neden yorum yapmaya devam ettim.
** - cunku verilen bilgi ile yapilan is ayni, en azindan soyledigine yakin olmali, abartiya izin verilmemeli diye dusunuyorum.

Bunlari ben sormazsam, sen sormazsan biz bu forumda daha cok "Basima su geldi yuhhh" gibi basliklar goruruz. Yapmak istedigim sadece kaliteyi yukseltmekti.

Televizyondada yapilan reklamlari denetleyen kurumlar var degil mi?

Hepimize iyi calismalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5