İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Flash Oyun ve Hile SCripti+1337 Oyun ve 181 Hile 75 YTL

furkankacar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ta$aRoN GaMuK v1.31 Yayında

Varan 1: Scripti alan Herkes için istediği seo ayarı yapılacak.

Varan 2: Scriptler Beraber 1330 Flash Oyun ve 150 Oyun Hilesi Hediye edilecek.

Varan 3: Scripti ilk Satın 5 kişiye Oyun Botu Hediyedir.Acele Edin

Varan 4: Scripti Alan herkese Sitelerinin Flash Logosu Benden..

Scriptin Genel Özellikleri
Özellikleri :
* Flash Oyun Sistemi (istediğiniz Seo Türü yapılacak)
Ftp attığınız flash oyunlarını oynatabilirsiniz
* Oyun Hileleri Sistemi (Ful Seolu)
Adminpaneli yardımıyla Gelişmiş metin editöründe yazmış olduğunuz hileleri yayınlayabilirsiniz..
* Tag Sistemi
Oyunlara Tag ekleme Derdi yoktur.Etiketler Oyuna göre otamatik oluşturulur ve etiketler Arasında etkili arama mevcuttur.Küçük birde ana sayfada etiket bulutu mevcuttur.
* Kategori Sistemi (Ful Seolu)
Admin Panelinden Ekliyeceğiniz Kategoriler tema editlemeden tasarıma geçer.VE kullanacınız sef'e göre link oluşturulur
* Oyun Arama ve Aranan kelimeleri kaydetme özelliği(Ful Seolu)
Sitede Çok Gelişmiş Bir Arama sistemi mevcuttur.Aranan kelimeler kaydedilir.Bu Sayede Bir Çok İndex elde edesiniz ve hit sayınız artar.Para kırarsınız
* Yeni eklenen, En çok oynanan oyunlar,En Çok Aranan kelimeler,Rastgele Oyunlar
Yeni eklenen, En çok oynanan oyunlar,En Çok Aranan kelimeler,Rastgele Oyunlar gösterilerek ziyaretçini sitede gezinmesini daha uzun süre durmasını hedefleyen yöntemler ile siteniz alexada gayet hızlı bir şekilde yükselecektir
* İletişim Formu
Sitenizdeki ziyaretçilerin isteklerini,sorunlarını size iletmekleri için oluşturulumuştur ve Anti-Spam özelliği bulanmaktadır(Flooda Karşı)
* S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular) Bölümü
Ziyaretçilerin Akıllarına Takılan HerHangi Bir Soruyu Gidermek için bulunan bölümdür.
* Dost siteler modülü
Dost Siteler Modülü ile Yapacağını Link Değişimlerini Tema editlemeden Her Sayfaya Koyabilirsiniz.(Admin Panelinden)
* Yorum Ekleme modülü
HEm Flash Oyunlar olsun hem Oyun hileleri olsun ziyaretçiler istediği yorum yapabilirler.Yaptıkları yorumlar Admin panelinden kontrol edilirİster onaylarsınız ister silersizsiniz sizin insiyatifinize kalmış bir şey:d
* Ajax Oy verme , Puan Kullanma modülü
Ziyaretçiler Oyunlarınıza istedikleri gibi oy verebilirler
* Tavsiye Etme modülü
Sitenizdeki Ziyaretçiler bulundukları Oyunları Arkadaşlarını kolayca tavsiye edebilirler.Böylece Ziyaretçi Sayınız Artar.
* RSS ve Sitamap Modülü
Sitede Oyunları otomatik bir şekilde sitemapi ve rss oluşturulur.Böylece Google Amcanın Gözünde büyürsünüz
* Tam Ekran Modülü
Sitedeki oyunları normal boyutunun haricinde tam ekran bir şekilde oynatabilirsiniz..

Unutmuş Olduğum Özellikler olabilir.Siz yinede siteyi gezinin ve deneyin...

Scriptin Admin paneli Özellikleri
* Admin Panelini Çok Basit Bir Arayüzü Vardır
Kullanımı Çocuk Oyuncağıdır.Site işlerinden hiç anlamayan arkadaşlar için dizayn edilmiştir.
* Full Site ayarları yapılabilir
Site Adı,Site Adresi,Meta Description,meta keyword,RSS,Sitemap,E-mail adresi vb
* Flash Oyun Eklenebilir,Düzenlenebilir,Silinebilir
* Kategori Eklenebilir,Düzenlenebilir,Silinebilir(Ayrıca kategorilerde sef ile istediğiniz link oluşturlur)
* Dost Site Eklenebilir,Düzenlenebilir,Silinebilir
* Sitede Full reklam kontrol paneli mevcuttur.
Gelişmiş Metin Editörü ile siteye admin panelinden flash banner,resim,logo,Adsense tarzı reklam kodları eklenebilir.
* Oyun Hilesi Eklenebilir,Düzenlenebilir,Silinebilir
Sitedeki Gelişmiş metin Editörü yardımıyla istediğinz tarzda ve türde oyun hileleri eklenebilir.
* S.S.S Eklenebilir,Düzenlenebilir,Silinebilir
* İstatistik Bölümü(Admine özel)
ADmin olan kişi sitesinde şuan kaç kişi var,kaç Oyun var,kaç yorum var,En Çok Sorgulanan(aranan) Kelime Hangisi vb istatistiki Sonuçları görebilir.
Bu kAdar.(Rahatladım..)
* Scripte Bulunan Herhangi bir sorun ,eklenti,herhangi açık,kampanyalar admin panelinde anasayfada yazmaktadır.(Bilgilendirme Amaçlıdır,Wordpressde bulunan özellik)

Demo:Ta$aRoN GaMuk ScRipTi v1.31
Admin Demo: (pm isteyin)
Fiyat:SCripti Kodlarken Bilgisarın başında biraz fazla kaldım Bu yüzden Gözlerim Biraz Bozuldu.Scriptin Fiyatı Benim Ameliyat param Dahil 75 YTL 'dir
ÖDEME: isbankası Havale

Önemli Not:Scripti yaklaşık 2,5 ayda tamamladım.Scriptin yazımı süresince bir çok scriptin özelliklerini inceledim.Örnek vermek gerekirse Murky,Lugelas,Ejder gibi büyük koderlerin yaptıklarını inceledim yanlış anlaşılmasın sadece neyi nasıl yapmış nasıl bağlamış.çünkü bu işe sıfırdan başladım ilk başlarda pek bir bilgim yoktu.o saygıdeğer koderlere ve php bölümünde sorularımızı usanmadan cevaplayan arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim..bir Önemli Nokta is sitenin tasarımıdır.Tasarımın Kodlanmasında hiç bir emeğim yoktur.Tasarımı Çok sağlam bir yerden hazır Aldım ve üzerine kodları yazdım.Umarım Script Beğenilir.Eleştirilerinizi Bekliyorum..

Sürekli Foruma takılmıyorum Sorularınız fela olursa
msn: [email protected]

Nesfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunambari.com ile bir bağlantın varmı? Script ve tasarım onunkinin aynısı.

furkankacar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 dan bir arkadaşa dah satıldı.referanslar için pm isteyebilirmisiniz

furkankacar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 dan bir arkadaşa daha satılmıştır isteyen olursa referans verebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5