İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Google Adwords Reklam Danışmanlığı

BEYAZIT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GOOGLE ADWORDS REKLAM; Google arama sonuçlarında firma reklamınızın sizinle ilgili arama yapan potansiyel müşterilere gösterilmesidir.

GOOGLE ADWORDS REKLAM ÇEŞİTLERİ;

Metin Reklamlar : Klasik ve en yaygın kullanılan reklam biçimidir. Google ana sayfasında ve İçerik Ağı sitelerinde gösterilir. Metin reklamlarda bir reklam başlığı, iki satır reklam metni ve son satırda da web sitenizin adresi yer alır. Reklamlar anahtar kelimeler ve kelime grupları kullanılarak yayınlanır.
Bir kullanıcı uygun anahtar kelimeyi aradığında reklam görüntülenir. Reklam yayınlayan bir firma olarak size en büyük avantajı sadece işiniz ile ilgilenen kullanıcılara gösterilmesidir.

Görsel Reklamlar : Resim veya animasyon olarak yayınlanan reklamlardır. Sekiz farklı biçimi destekler. Görsel reklamlar yalnızca İçerik sitelerinde gösterilir. Özellikle ürününüz veya işletmeniz ile ilgili marka bilinirliğini arttırmaya yönelik etkisi büyüktür.Görsel reklamların çarpıcı etkisi, en uygun reklamların en uygun sitelerde gösterilmesini garantileyen Google AdWords teknolojisi ile birleştirilmiştir.

Video Reklamlar : Hareketli ve ilgi çekici video reklamlardan oluşur. Dört farklı biçimde özelleştirilebilen başlangıç görüntüsü bulunur. Video reklamlarıda Görsel reklamlar gibi yalnızca içerik sitelerinde yayınlanır.

SUNMUŞ OLDUĞUMUZ GOOGLE SPONSOR AVANTAJLARI;
Reklamlarınızı online izleyin, online kontrol edin!
Google'daki reklamınızı anında açın/kapatın!
Google'daki reklamınızın bütçesini anında değiştirin!
Reklamınızın istediğiniz zaman dilimlerinde (saat/gün) açık olmasını tercih edin.
Reklamınız için istediğiniz ülke ve dilde gösterim tercihi yapın.
Sadece sitenize dönen müşteriler için ödeme yapın.
Günlük maksimum reklam bütçenizi panelinizden online kontrol edin.
Hizmetinizi kontör gibi karşılaştıramayacağınız bir değerle değil, karşılığını bildiğiniz bir değerle Türk Lirası olarak satın alın ve harcamalarınızı Türk Lirası olarak görün.
Tüm reklam ayarlarınız uzmanlarımız tarafından ayarlanır.
Aynı reklam sonuçları için daha az ücret ödeyin. Performansımızı online takip edin.

En Ucuz Tıklamayı Garanti Ediyoruz! Hemen İletişime Geçin Reklamınızı En iyi Şekilde Yayınlıyalım.

www.kalitereklam.com
MSN : [email protected] veya PM ile iletişime geçebilirsiniz.

E

Erturk

Misafir
Bu konuda önerebileceğim tek isim ;) Sitesini zamanında ben yaptım diye soylemiyorum :p Realden de tanıdıgım ve bu konuda güvenebileceğim tek isim. Şiddetle tavsiye ederim ;)

BEYAZIT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saolasın Ertürk :) Benimle çalışanlar bu sözlerinin ne kadar doğru olduğunu daha iyi anlicakdır.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Daha alış-verişim olmadı ama güvenilir bir ajans olduklarını duymuştum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi