İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

profesyonel haber scripti satın alınacaktır detaylar içeride

webmasteryeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba tam 1 ay haber domaini aradıktan sonra sonunda domain satın aldık şimdi profesyonel haber scripti ariyoruz bol özellikli facebook girişi facebook yorum yazma facebook beğenme konuyu facebookta paylaşmak haber konusunda yazıları büyütüp küçültme tarayıcıdan çıktı almak izlenme sayısı fovorilerinize eklemek e-mail ile gönderim twitter ile yorum yazmak habere tweetlemek haber konusunun altında o habere göre benzer haberlerin olması konu altında habere eklenen yorumların beğenilmesi yorumlara yorum yapma özelliği ve bir çok özellik ben bir kaç tema inceledim worlpress temayı pek önermediler ilerde kasma yapıyor diye yinede profesyonel kişilerden bilgi almak istiyoruz işinde uzman olan kişiler cevap yazarsa seviniriz profesyonel haber botuda gerekli script için site adı vermiyorum şu şekilde birşey olabilir özellikleri daha profesyonel olabilir aklıma bunlar geldi lisanslı bir script istiyoruz zaten teşekkür eder saygılar sunarız

3 adet robot editör
5 adet haber kaynağı tarama
Kontrol Aralığı 3 dk
Günlük 1440 haber
Ortak Haber Havuzu
Seç ve Gönder
Haber Özgünleştirme
Advertorial Haber Desteği
Facebook, Twitter Paylaşımı
Pingleme Servisleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5