İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel HABER sistemi WP (sabah clone, benzeri) Full admin kontrol! Harika

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Erturk

Misafir
Vayyy kardeşim benim. Hosgeldin sefalar getirdin ;) Seni burada gormek ne buyuk bir güzellik. :) Bundan sonrası burdayız dayı ;)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Vayyy kardeşim benim. Hosgeldin sefalar getirdin ;) Seni burada gormek ne buyuk bir güzellik. :) Bundan sonrası burdayız dayı ;)

olm yinemi sen ya, nerden kacsam karsima baska bir yerde cikiyorsun. hehe canimsin, burdayiz o zaman :)

E

Erturk

Misafir
Bende senın ıcın aynı seylerı dıyorum :) Hayırlı satıslar olsun ;)

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Adam yorumuna cevap verdi incele ozaman ben hatalıysam kanıtla siteni dağıtıyorum sen kodladıysan yasal işlem başlat zaten çaldıysan mehmet yasal işlemi başlatacak ...
Sen oyle bisey varsa kanitla ama kanitlayamazsan s. onde gidenisin, varsa kanitin yaz p.m hadi bakalim.. Kolaymi lan insanlarin emeklerinin baskasina ait oldugunu soylemek. Senin gibi aciz degilim baskasinin temasiyla prim yapacam.. Ben diyorum p.m bekliyorum kanitini gonder bana yada ekle msn: [email protected] kaniti ordan gorder, mehmete de ver deki bu tema senin diye, baksin o sana cevabi verecektir..

eloman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakma ama sen kimseye hukuksal bir işlem yapmazssın çünkü sattığın tema kopyadır ve izinsiz kullanılmıştır Mehmet beyin scriptini editleyerek script satıyorsun ve burda hukuktan konusuyorsun bu site Gabfire WP Advanced news temasından alıntı yapılarak yapılmıstır ..

En basit ornek :
http://www.makaleci.org/wp-content/t...aber/style.css
http://www.gabfirethemes.com/demos/a...aper/style.css

Arkadaslar artık siz yorumlayın ya hem kopyalayıp hemde fili silmek icin 30Eu istiyorsun ... işte sadece buna sinirlenip yadım isteyen arkadaslara 30 dakikada senin temanın aynısını veririm tüm sistemin acık WP advanced newspaperden senin temana geliştirme 30 dakika ..

Ayıp ediyorsun ...

Aynen katılıyorum sana dostum. Bende mehmet beyi bilgilendirdim. Çalıntı bir tema, ahkam kesiyor. Başkada bişey bilmez

X

Xman

Misafir
Demo linkiniz kırık, yenilerseniz konu açısından faydalı olacaktır ;)

Sahin_Cimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba...

Kuaza Neden Uğraşıyorsun..? r10 nuda okudum.. Sende Bende bu themanın WP advanced newspaper den bozma yapma yada hadi suçlamayayım insan gözüyle görmeden suçlanmaz .. ama en azından ona özenerek yapıldığını.. açıkca söyle.. BUnda ne varki? Zaten mehmet'in birşey dediği yok.. Bir şey diyecek birisi de değil. Mehmetle Alışveriş yapan herkes bunu bilir..

Ama ben senin ısrarla bu themayı sıfırdan yaptım. Tamamiyle benim kodlaman demeni anlamıyorum.. Hayır editledim satıyorum.. Yada ona özenip onun kodlarına bakarak geliştirdim yenisini yaptım desen kim ne diyecekde? Yani 10 yaşında ki çocuğa da göstersen bu thema o theme der.. Kusura bakma.. Ben kod işinden çok anlamam. Hatta çok demeyeyim bayağı anlamam. Ama elime iyi kodlanmış bir theme geçerse de Çok iyi editlerim. Mehmetin themeler de cidden iyi kodlanmış Kolay editlenen themeler..

Sende açıkca evet o themeya özendim.. Editledim ama benim işim yeni.. En azından mehmetinkinde yazarla yok benimkinde var.. Mehmet table kodları kullanmamıştı ben kullandım vs de.. Kapat gitsin bu konuyu... Themeyi yapan değilde editleyen olman themanın değerini düşürmez..

Acizhane benim görüşüm..

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
konuyu yenileyemiyorum demo budur arkadaslar: www.makaleci.org bu tema hakkinda yorum yapan geri zekali arkadaslar icin sikayet konusu aciyorum az delikanlilarsa kanitlasinlarda gorelim :) mehmet ede selam soyle :)

Sahin_Cimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ayıp ayıp..

ben ne hakaret ettim ne çaldın dedim.. sadece gerçeği yazdım. yukarı mesajımda çaldın diye bir kelime yok. Ağzını bozma.. Zarzup sensin.

Ottoman Empire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Trgy bi el atması gerekiyor bu konuya sanırım. Konu devam ederse istenmeyen şeyler çıkacak ortaya.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ayıp ayıp..

ben ne hakaret ettim ne çaldın dedim.. sadece gerçeği yazdım. yukarı mesajımda çaldın diye bir kelime yok. Ağzını bozma.. Zarzup sensin.

Allahim sana geliyorum, hastamisiniz siz ? benim yaptigim tema icin baskasinin temasi diyorsun simdide ben bisey demedim diyorsun: git Allahindan bul yaaa ne densiz adamlarsiniz siz.. Bunu kanitlayacaksin: http://forum.iyinet.com/script-sati...i-full-admin-kontrol-harika-3.html#post871196 Az kendini insan, adam yerine koyuyorsan kanitla, eger hakliysan ben bu isi birakacam, ama kanitlayamazsan sen ne yapacaksin ?? ADAM ol yazdigin yorumun arkadasinda ol, insan gibi gercekse bunu burda kanitla.. isim yok sizin gibi kara cahillere laf mi anlatacam.. yorumuna sadik kal kanitla..

Ottoman, bisey demedim 2-3 kisi yorum yapmis mehmetin diye, hepsi mehmet icin laf birligi yapmislar, hayir oyle bisey olsa ustelemeyecem ama soz konusu ortada bir emek var ve bu emegi baskasindan calmisim gibi hareket ediyor bunlar ..

Sahin_Cimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KUAZA AL SANA MEHMET 'TEN CEVAP:

Eğer YAzdığın Kadar Allaha İnancın Varsa.. Herkezden Özür Dile Bu MEsajdan Sonra:

Bu Mesaajı Mehmet Mail ile Yolladı:

---------------------------------------------------------------------------------BURDAN AŞAĞISI MEHMET ÖZEKİNCİNİN MAİLİ-------------

Aslinda yazmazdim, kendimi bu tartismanin icine cekersem, sürekli olarak yazmak zorunda olacagimi biliyorum, o yüzden ne cevap gelirse gelsin, foruma üye olmadigim müddetce yazmayacagim. Bu arada, 2 yildir bu foruma üye olamadigimida ayrica belirteyim.

Yazmamin tek sebebi, bir yorumunda, mehmet'ede selam söyle demen. Söylemeden söylemeye fark var, tepeden bakarak bir selammi yolladin, yoksa gönüldenmi? gönüldense aleyküm selam...

Öncelikle, temani coktandir biliyorum. Cok güzel editleme oldugunun farkindayim. Hakkini vermek lazim.

Ben, CSS dosyasina baktigimda kendi stilimle yazilmis #id ve .classlari ve dahasi, pazarim Türkiye olmadigi icin, CSS dosyasina ekledigim yorumlar ve hatta bazi kodlar oldugu gibi ayni

orjinal temanin yorum kodu

HTML:
/* COMMENTS STYLE
============================================================== */
p#commentNotification { /* text style for notification message that is displayed when post is pass protected or comments are closed */ display:block;margin-top:7px;background:#f9f9f9;padding:3px 5px;font-weight:bold;}
p#noComment {font:bold .8em verdana, tahoma, arial, sans-serif;background:#efefef;padding:4px 4px 4px 10px;}
ol.commentlist li a {color:#0854C7;}
ol.commentlist li a:hover {color:#cd1713;}
ol.commentlist li { border:1px solid #d5d5d5; border-radius:5px; -moz-border-radius:5px; -webkit-border-radius:5px; height:1%; margin:0 0 10px; padding:5px; position:relative; }
ol.commentlist li div.vcard { font:bold 12px/1.4em helvetica,arial,sans-serif;color:#000 }
ol.commentlist li div.vcard cite.fn { font-style:normal;display:inline; }
ol.commentlist li div.vcard cite.fn a.url { color:#000; text-decoration:none; }
ol.commentlist li div.vcard cite.fn a.url:hover { text-decoration:underline; }
ol.commentlist li div.vcard img.avatar { border:1px solid #aaa;padding:1px;background:#fff; right:7px; position:absolute; top:5px; }
ol.commentlist li div.comment-meta { font:bold 10px/1.4 helvetica,arial,sans-serif;display:block;margin-bottom:5px; }
ol.commentlist li div.comment-meta a { color:#aaa; text-decoration:none;font-style:italic; }
ol.commentlist li div.comment-meta a:hover { color:#000; }
ol.commentlist li p { font:normal 12px/1.4em helvetica,arial,sans-serif;}
ol.commentlist li ul { font:normal 12px/1.4em helvetica,arial,sans-serif; list-style:square; margin:0 0 1em; padding:0; text-indent:0; }
ol.commentlist li div.reply { background:#999; border:1px solid #666; border-radius:2px; -moz-border-radius:2px; -webkit-border-radius:2px; color:#fff; font:bold 9px/1 helvetica,arial,sans-serif; padding:5px 10px;  text-align:center; width:36px; }
ol.commentlist li div.reply:hover { background:#c30; border:1px solid #c00; }
ol.commentlist li div.reply a { color:#fff; text-decoration:none; text-transform:uppercase; }
ol.commentlist li ul.children { list-style:none; margin:1em 0 0; text-indent:0; }
ol.commentlist li ul.children li.depth-2 { margin:0 0 .25em; }
ol.commentlist li ul.children li.depth-3 { margin:0 0 .25em; }
ol.commentlist li ul.children li.depth-4 { margin:0 0 .25em; }
ol.commentlist li.even { background:#fff; }
ol.commentlist li.odd { background:#f7f7f7; }

senin temanin yorum kodu
HTML:
/* COMMENTS STYLE
============================================================== */
p#commentNotification { /* text style for notification message that is displayed when post is pass protected or comments are closed */ display:block;margin-top:7px;background:#f9f9f9;padding:3px 5px;font-weight:bold;}
p#noComment {font:bold .8em verdana, tahoma, arial, sans-serif;background:#efefef;padding:4px 4px 4px 10px;}
ol.commentlist li a {color:#0854C7;}
ol.commentlist li a:hover {color:#cd1713;}
ol.commentlist li { border:1px solid #d5d5d5; border-radius:5px; height:1%; margin:0 0 10px; padding:5px; position:relative; }
ol.commentlist li div.vcard { font:bold 12px/1.4em helvetica,arial,sans-serif;color:#000 }
ol.commentlist li div.vcard cite.fn { font-style:normal;display:inline; }
ol.commentlist li div.vcard cite.fn a.url { color:#000; text-decoration:none; }
ol.commentlist li div.vcard cite.fn a.url:hover { text-decoration:none; }
ol.commentlist li div.vcard img.avatar { border:1px solid #aaa;padding:1px;background:#fff; right:7px; position:absolute; top:5px; }
ol.commentlist li div.comment-meta { font:bold 10px/1.4 helvetica,arial,sans-serif;display:block;margin-bottom:5px; }
ol.commentlist li div.comment-meta a { color:#aaa; text-decoration:none;font-style:italic; }
ol.commentlist li div.comment-meta a:hover { color:#000; }
ol.commentlist li p { font:normal 12px/1.4em helvetica,arial,sans-serif;}
ol.commentlist li ul { font:normal 12px/1.4em helvetica,arial,sans-serif; list-style:square; margin:0 0 1em; padding:0; text-indent:0; }
ol.commentlist li div.reply { background:#999; border:1px solid #666; border-radius:2px; color:#fff; font:bold 9px/1 helvetica,arial,sans-serif; padding:3px 7px;  text-align:center; width:56px; }
ol.commentlist li div.reply:hover { background:#c30; border:1px solid #c00; }
ol.commentlist li div.reply a { color:#fff; text-decoration:none; text-transform:uppercase; }
ol.commentlist li ul.children { list-style:none; margin:1em 0 0; text-indent:0; }
ol.commentlist li ul.children li.depth-2 { margin:0 0 .25em; }
ol.commentlist li ul.children li.depth-3 { margin:0 0 .25em; }
ol.commentlist li ul.children li.depth-4 { margin:0 0 .25em; }
ol.commentlist li.even { background:#fff; }
ol.commentlist li.odd { background:#f7f7f7; }

Orjinal temada POST COMMENT diye bir image var yorum kutusu altinda, sen bunu Yorum gonder diye degistirmissin, bir farkla, orjinal tema siyahtan kirmiziya donerken, sende kirmizidan siyaha donuyor

Ben bu sekilde cok benzerlik cikartirimda, derdim bu degil. Eger sikayetim olsaydi cok cok daha oncesinden seninle baglantiya gecerdim zaten.

Cok güzel düzenlemissin, kendi kodlarini üzerine ekleyerek bambaska bir tema orta cikartmissin, hakkindir da satarsin, ama orjinali advanced newspaper degil, ben bunu sifirdan kendim yazdim dersen, orada dur derim.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu nasil bir mantik, simdi mehmetin forumuna gidip yaziyorum kendisiyle msnde gorusecegim.. yorum class lari ayni diye temayi kendisinden editledimmi oluyor simdi bunu mehmet nasil cikartmis.. kendisiyle konusayim, gereken cevabi burayada ekleyecegim..

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kuaza'nın isteği üzerine konuya eklenmiştir...

Mehmet kardesimin cevabi:

Senin tema ile advanced newspaper arasinda iki benzerlik var, yorum ve featured slider.

Featured slider kisminida bende sabah gazetesinden esinlenmistim.

sitenin kodlamasina bak, ben bu sitenin kodlarini alarak clone yaptim, senin temani degil, 6 kere guncelleme ile son haline geldi..
Ben kendimi anlatamiyorum, senin siten sanki sifirdan yapilmis gibi, benim birseyi sikayet ettigim yok zaten, olsa ben senlen cook cok öncesinden baglantiya gecerdim zaten ilk demo.kuaza adresini gordugumde...

Sahsen senin temayi www.sabah.de/tr 'den webmaster Berkant'a tavsiye dahi ettim.

sitenin kodlamasina bak, ben bu sitenin kodlarini alarak clone yaptim, senin temani degil, 6 kere guncelleme ile son haline geldi..
Bunada birsey demedim, amenna... style dosyasinda benzerlik var dedim.

sende emek veriyorsun bende emek veriyorum.. bak hala senin temani kullaniyorum: www.makaleci.com admine gir ismi bile ayni, emek verildinmi hakkini veriyoruz,
Benim yapmak istedigim, veya yapacagim en son sey, Allah hakki icin sinirledirecek tek sey ticaret yaparken tekerime comak sokulmasidir. Emegini inkar etmiyorum, cokta güzel site yapmissin, ben cevapta yazmadim ama nefis iste, laf geldi.. Mehmet'ede selam söyle demissin yukarda bir yerde..

Ben birsey demiyorum arkadaslar, bu tartisma icine beni cekmeyin...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kişisel tartışmalar ve argo kullanımının artmasından ötürü konu tarafımca kilitlenmiştir.
Konu sahibi istiyorsa yeni bir konu açsın. Konu açılacak olursa ve o konuda da burada yaşanan bireysel tartışmalar tekrar edecek olursa mesaj içeriğine göre, tartışmaya mahal veren arkadaşlar forumdan uzaklaştırışacaktır.
Iyinet'tesiniz. Mahalle kahvesinde değil arkadaşlar. Rica ediyorum yazılanlara bir bakın. Bu yazılanlardan bâzılarını hanginiz ne kadar yakıştırabiliyorsunuz kendinize yada arkadaşlarınıza?
Ve son olarak; kanıt göstermeksizin bir diğerini suçlayan kullanıcı(lar) içinde aynı ceza işlemini yapacağımdan herkes emin olsun.

İyi forumlar dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi