İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel kodlanmış KAZANDIRAN! ÖZGÜN multiplayer MAFYA oyunu scripti !

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3pgjk.gif

Sorunsuz ve çok kazandıran bir proje sahibi olun​

Referanslara buradan bakabilirsiniz; http://www.r10.net/script-satisi/11...ltiplayer-mafya-oyunu-scripti-referansli.html

msn: [email protected]

Demo : www.tetikciler.com

Nedir ?
Script, profesyonel olarak 4 senelik tecrübeyle kodlanmış özgün bir multiplayer mafya oyunu scriptidir.

Özellikler ve Ayrıntılar

- Script, 4 sene boyunca binlerce oyuncunun oynamasıyla adım adım geliştirilerek, oyuncuların yapabileceği tüm hile çeşitleri engellenmiş, tüm bug ve açıklar kapatılmış tam anlamıyla profesyonel ve tercübelerle yapılmış bir oyundur.

- Yazılım açısından bant genişliği harcaması minimuma indirilmiş PHP ve MYSQL optimasyonları en iyi şekilde yapılmıştır. Başlangıç olarak 40-50 aktif oyuncuyu 40 tl lik bir VPS sunucu ile rahatlıkla kaldırır düzeydedir. 10-15 oyuncuyla aylık 300-400 tl bırakan bir oyun olduğu için sunucu masrafınız söz konusu bir gider olmayacak sizin için.

- Oyunda geliri altın, para, mermi, saygı puanı, seviye puanı ve premium satışlarından elde edeceksiniz. Oyuncular hızlı güçlenmek, ekstra özellikler elde etmek, acil ihtiyaçlarını karşılamak ve kayıplarına karşı hırsla oynadıkları oyundaki rakiplerine karşı kullanmak için bir çok alışveriş yapmaktadır. Örnek 1 ayın sadece kredi kartı yani sanal pos satışları ekran görüntüsü aşağıda verilmiştir. Özellikle mobil ödeme ve havaleden de satışlar çok gelmektedir. Özel 60-70 tl lik indirimli paketler sunarak havale satışlarından 1 haftada 1000 tl kazanabiliyorsunuz.

- Script tamamen kur bırak kazandırsın şeklindedir. Siteyle aktif olarak ilgilenerek günlük bir zaman harcamanıza gerek yoktur. Nadir gelecek maillere havale/eft ödemelere bakmanız ve boş zamanlarınızda göz atmanız yeterli olacaktır.

- Admin panelinde, üyeleri kontrol edebileceğiniz, mermi para gibi varlıklar aktarabileceğiniz seçenekler bulunuyor. Genelde birini oyundan atmak istediğinizde ya da havale ödemelerinde ihtiyacınız olacaktır. Bunun dışında oyun kendi halinde sistematik bir şekildedir.

- Oyunda bir çok işlev ve bölüm bulunmaktadır. Site içi mesajlaşma sistemiyle ve bölümleriyle oyuncular sürekli yapacak bir işlev bulmaktadır. Bu sebepten oyun, oyuncular için kendine bağlayıcıdır. Yine oyun içi mesajlaşma sistemiyle bir çok iletişim ihtiyacını giderir ve arkadaşlıklar edinirler.

- Oyun kendine bağlayan bir oyun olması sebebiyle oyuncular gece gündüz başında, açacağınız forumda aktif olarak yazışacak ve bir yenilgi sonrası telafi etmek için yukarda bahsettiğim ürünlerden alarak alışveriş yapacaktır.

- Script ve mafya oyunu sistemi çok bilinen ve sevilen bir oyundur. Yıllarca para kazandırmış bir sisteme sahiptir. Reklam verdiğinizde 800 gösterime 85-90 yeni üye çıkmaktadır. Reklam geri dönüşleri oldukça yüksektir.

Fiyat : 500 TL
Ödeme Yolları : İş Bankası / Misli.com(Tüm bankalardan ve PTT'den anında ödeme) / Sanalpazar.com(Peşin fiyatına kredi kartına 12 taksit ile alabilirsiniz. Link: http://www.sanalpazar.com/Profesyonel-Kodlanmis-Kazandiran!-Mafya-Oyunu-Scripti__isp3066749 )
Not : Satış esnasında ve sonrasında teknik destek sonuna kadar verilecektir. Kurulum ve siteniz için stabil hale gelecek tüm düzenlemeler tarafımca ücretsiz yapılacaktır. Ayrıntılı tüm bilgiler ve özel tavsiyeler ilgiyle anlatılacaktır.

Satın almak isteyenler özelden ulaşabilir.

1 KİŞİYE SATILMIŞTIR. REFERANSLARI MESAJIN ALTINDA GÖREBİLİRSİNİZ.

İyinet dışından alacaklar için;
msn: [email protected]

3zgz5.gif

OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

ek1.jpg
ek2.jpg

ek3.jpg
ek4.jpg

ek5.jpg

ÖRNEK KREDİ KARTI İLE SATIŞ TABLOSU

(Bu sadece kredi kartıdır ve tek bir ayı göstermektedir. Mobil ödeme ve havale satışlarıyla birlikte bu örnek verilen ayda toplam 4.000 tl net gelir olmuştur. Aktif oynayanların yaptığı ödemelerdir. Scriptin kazandırdığını göstermek amaçlı örnek olarak koyulmuştur.)

3pfcy.gif

REFERANSLAR

Gerçekten çok kaliteli bir proje. ne zamandır iyinette konu açıp böyle bir script arıyordum. Uzun süredir de mafya scripti konusunda bildiğim biriydi ama scriptini satıyor mu bilmiyordum haliyle. Hemen satın aldım.

Düşünmeden alın ve kaçırmayın derim arkadaşlar kesinlikle. Gökhan bey çok ilgili ve her konuda yardımcı oluyor. hayırlı satışlar hocam.

ITRADERLAR

Salgopa: http://forum.iyinet.com/itrader_detail.php?ir=5785&u=9884

Salgopa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten çok kaliteli bir proje. ne zamandır iyinette konu açıp böyle bir script arıyordum. Uzun süredir de mafya scripti konusunda bildiğim biriydi ama scriptini satıyor mu bilmiyordum haliyle. Hemen satın aldım.

Düşünmeden alın ve kaçırmayın derim arkadaşlar kesinlikle. Gökhan bey çok ilgili ve her konuda yardımcı oluyor. hayırlı satışlar hocam.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

teşekkür ederim hocam yorumlarınız için. bol kazançlar dilerim.

satış devam ediyor arkadaşlar, bu fırsatı kaçırmayın az sayıda satış olacaktır.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
satış devam ediyor arkadaşlar. özelden ulaşabilirsiniz.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
satış tüm hızıyla devam ediyor. çok kazandıran projeyi bu fırsata kaçırmayın. binlerce lira değerinde 4 yıllık profesyonel projedir.

özelden ulaşabilirsiniz. msnden ekleyebilir ya da mail atabilirsiniz;
[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5