İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Link Wheel - Süper Etki ve 50tl - Kampanyalı

Hytloth

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Haftalığına Fiyat 40 TL Arkadaşlar

Evet Arkadaşlar Kendi Sitelerim Üzerinde Yapmış Olduğum ve Çok İyi Sonuçlar Almış Olduğum Link Wheel Çalışmasını Şimdi İsteyen Herkese Yapıyorum.

Üstelik Çok Uygun Fiyata

Link Wheel Çalışmasını Almış Olduğum Program İle En Kısa Sürede Teslim Ediyorum.

İddaa Ediyorum Kesin Etki Gösterecek Bir Link Wheel Çalışması Olacaktır.

Kendi Sitelerimde Yaptığım Çalışmalar Sonucu.

oyun oyna kelimesinde sıralamada yokken 13. sıraya geldi
oyunoyna kelimesinde 270. sıradayken 11. sıraya geldi
bedava oyun oyna kelimesinde 300. sıralardayken 22. sıraya geldi

Hitlerim 50 ile 100 arası iken 350 400lere kadar geldi.

bu bahsettiğim siteyi 3 hafta önce yine buradan satmıştım ve hitleri halen aynı şekilde gitmektedir.

scaled.php

satmadan önceki hit grafiği ve yükselişi

Bir sonraki yaptığım sitem ise film indirme sitesiydi.

siteyi sıfırdan kurdum ve yaklaşık 1 ay sonra bu çalışmayı yaptım ve sadece 1 defa uyguladığım çalışma sonucu

scaled.php

resimdee görüldüğü gibi çalışmayı uyguladığım zamandan sonraki tarihlerdeki hit artışı gayet iyi durumdadır.

bu bahsettiğim site ise kelimelerinde ilk 500de bile yokken çalışmanın ardından

tek link film indir kelimesinde 27. sıraya
tek link indir kelimesinde 36. sıraya
tek link belgesel indir kelimesinde 7. sıraya kadar gelmiştir.

Görüldüğü gibi rekabetin olduğu bir çok kelimede etkili sonuç almış olduğum bu diyagramı sizlere sunuyorum.

scaled.php

şuan kendi bilgisayarımda olmadığım için diyagramın son halini koyamadım en yakın zamanda onu düzenleyeceğim. son halinde ise tüm çalışma linkleri pingleniyor. bu çalışma sonucunda binlerce kaliteli backlink elde etmiş oluyorsunuz. Etkisini kısa sürede gösterecek olan bu diyagram için talep ettiğimiz ücret piyasadakilere göre çok iyi bir rakamdır.

3 Kelime birden verebileceğiniz link wheel sadece ve sadece 50 TL

Aynı siteye 2. çalışma isterseniz istediğiniz zaman aralığında toplam 80 TL

Gelen ilk 3 kişiye Çalışmamız 40TL Olacaktır. (Referans Olması için)

Ödemeler:

Yapı Kredi Bankası
Garanti Bankası

Not: Hizmeti Satın Alan Arkadaşlara Ücretsiz 1000 Adet Edu. Gov. blog backlink Hediyemizdir.

Çalışma şu şekilde oluyor.

önce size özel bir tane mail adresi alıyoruz. bu mail adresi ile 3 tane social network sitelerinden kelimenize uygun açıyoruz.

bu açtığımız networkleri 30ar tane web 2.0 100lerce forum profil ve 10larca makale sitesine kelimenize uygun ister sizin verdiğiniz isterseniz kendimizin spinlettiğimiz 10larca makale içinden sizin kelimelerinizi ekliyip yolluyoruz ve son olarakda 10larca rss dizinlerine bu networkleri yolluyoruz.

Açtığımız social networkleri bu şekilde binlerce link ile çok çeşitli şekilde desteklemiş oluyoruz.

Sonrada bu networkler ile ve isimlerle açılmış forum profillerinden ve yine farklı makaleler ile açılmış makale sitelerinden ana sitemize kelimenizden link veriyoruz.

Kısacası bu çalışma Ana sitemizi bomba etkisi yapacak sağlam kaliteli bir çıkış yapacak ve kalıcı bir çıkış yapacak.

Ve en son olarakda açılan tüm profil linkler rss dizinler makale adresleri kısacası kaç bin tane linkiniz varsa hepsini google amcaya pingliyoruz. böylece etkisini en geç 3 gün içinde gösteriyor.

Tamamen denendi ve sonuç alındı.

yeni açtığım sitemede aynı şekilde uygulayacağım ama domaini yeni aldığım için aradan 1 ay geçmesinde fayda var.

Gelin görün beğenmezseniz ilerleme olmazsa paranızı geri veriyoruz.

MULTI KONU

Hytloth

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu güncel fiyat 1 haftalığına 40tl oldu arkadaşlar

Hytloth

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat aynı hocam değişmiyor çünkü tek kelimedede 3 kelimedede işlemler aynı sayısı dğeişmiyor sadece tek kelimede çalışmak sizin sadece o kelimede yükselmenize yarar

Ekleme: toplam 4 adet çalışma alınmıştır.

iş alımı devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5