İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Reklam Yönetim Scripti Aranıyor

Negative

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar, reklamverenlerin önce kendilerine kredi kartı, havale veya paypal ile kredi(bakiye) yükleyip kelime hedefleyebilecegi ve gösterim veya tıklama modeline göre banner/text reklam yayınlayabilecegi profesyonel bir reklam yönetim scripti alacağım. Bir anlamda Google Adwords gibi olacak ve tek bir sitedeki reklam alanlarını bu sekilde kontrol edecegim. Birden fazla siteye de açık olabilir sistem tabiki, simdilik tek site. (Hiti oldukça yüksek)

Konuyla ilgilenenler bana özelden ulasabilir veya buraya yazabilir.

Saygılar

BoranAkkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynısından bende arıyorum. :) Yazmış/yazabilicek olanlar bana da pm atabilir mi?

ilkerkocatepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılmış olacağını sanmıyorum ama şuan yürütülen bi çalışma olabilir. Güzel fikir. Yapacak kişi değişik şekillerde geliştirerek. Uygun bi domain alıp satışa açabilr.

BoranAkkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazılmış olanlar var ama 2 günlük php bilgisine sahip olan 13-14 yaşındaki çocuklar yazıyor. (1 günde yazabileceğini söyleyen bile vardı) Normalde scriptın en az fiyatı 1500-2000 lira iken öyleler 100 liraya satıyor. O scriptten ne hayır beklenir ki :) Müşterisi hazır olan sistem satanlar var ama onada bütçe yetmiyor :/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5