İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel script yazdırılacak

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yonja.com ayarında bir script yazdırılacak. Yanlız script kusursuz ve profesyonel biri tarafından hazırlanması lazım. Scriptin sadece bize özel olması benzeri veya kopyasının başkasına verilmemesi icinde anlaşma yapılacak webmasterle. Böyle birisi varsa özel mesaj yolu ile msn adresini yollasın konuşalım.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende istiyodum 7,500 ytl yi gösden çıkardıysan çok var yapan..

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kendi özellik listemi kendim çıkartmıştım ama Türkiye'de 10 bin dolardan aşağı fiyat veren çıkmadı. Belki bana denk gelmedi, bilmiyorum. Hatta tek başına yapabilcek olan da çıkmadı desem doğru olur, en az 4-6 ay dediler.

Böyle bir scipt yaptırmak istiyorsan scriptlance.com'u kullanabilirsin. teklif verenin referanslarına, aldığı yorumlara bakarak tereddüt içinde kalmadan karar verebilirsin.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oncelikle 4 6 Ay Gitmez Dostum Buna Emin Ol :D
Sonra Diger Konu Piyasada Ne Cakal Varmis Yaw Bikere Profesyonel Olan Bir Kurum Yada Kisi Ise Gore Fiyat Bicmez Belli Bir Politika Uzerinde Hakeret Eder
Mesela Bizim Kurumsal Sirketlerden Talep Ettigimiz Ucret 1.200 Usd Bunun Gibi
Yoxa OoOoOO Adam geleceki Abi Bana Banner Yap 10 Ytl Bana Site Yap 200 Ytl Gibi Islerle Olmas Bunlar Janem :D
bU arada O 10.000 dolar isteyen adam kimmis yaw merak ettim baq allah bilir bunun siteleri altin orumcek almistir :D

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım, tek başına sadece bir kişinin kodlamısından bahsediyorum 4-6 ay derken. Belki gözünden kaçmıştır, bekide dur şuna laf sokiyim düşüncesiyle atlmışsındır. Bunun grafiği var, test edilmesi var, dizaynı var. Hepsi ekip işi. Ben binlerce dolar yatırdığım işi tutupta senin gibi birine veremem.

Fiyat konusuda eklenen özelliklere göre artıyor. Şu an sistemimizde bulunan fonksiyonlar önde gelen arkadaşlık sitelerinde bile "belki" yoktur. Altın örümceğin politikasını bilmiyorum ama emin ol Fransızca, İspanyolca ve İngilizce sitelerde yarışmaya katılabiliyorsa alacağına emin.

Sen mesajlarına yeşil suratları doldurmaya, dalga geçmeye devam et.. Sende haklısın..

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw ne diyonuz, gidin scriptlance.com a 500 usd ye alasını yaptırın..hehe :)

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende ilk mesajımda öyle yazmıştım zaten.. Ama $500! Yukarı, yukarı

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6.000$ ücret ile, 4 ay sonunda istekleriniz tamamen bitmiş bir şekilde teslim edebiliriz. Ekipte 4 kişi çalışacaktır.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caper' Alıntı:
Arkadaşım, tek başına sadece bir kişinin kodlamısından bahsediyorum 4-6 ay derken. Belki gözünden kaçmıştır, bekide dur şuna laf sokiyim düşüncesiyle atlmışsındır. Bunun grafiği var, test edilmesi var, dizaynı var. Hepsi ekip işi. Ben binlerce dolar yatırdığım işi tutupta senin gibi birine veremem.

Fiyat konusuda eklenen özelliklere göre artıyor. Şu an sistemimizde bulunan fonksiyonlar önde gelen arkadaşlık sitelerinde bile "belki" yoktur. Altın örümceğin politikasını bilmiyorum ama emin ol Fransızca, İspanyolca ve İngilizce sitelerde yarışmaya katılabiliyorsa alacağına emin.

Sen mesajlarına yeşil suratları doldurmaya, dalga geçmeye devam et.. Sende haklısın..
Dostum Benim Sana Bir Karsi Bi Seyim Yok Laflarina Dikkat Et Once Gozunden Kacmistir Diyorsun Sonra Sen Kendin Laf Sokuyorsun..!!!
Yutamayacagin Laflari Soyleme Lutfen..Gozumden Kactigi Dogrudur..Benim Gibi Birisine Vermemde Ne Demek Oluyor O Senin Dusunde Biz 8 Kisi Bu Isten Ekmek Yiyoruz.!!
Altin Orumcek Konusunda Ise Microsoft Belirler Kurumsal Site Portal Site Vs Olarak.Yarismaya Katilma Gibide Birsey Yoktur..Adaylarida Kazananlarida Onlar Belirler..
Neyse Fasla Polemik Yapmaya Gerek Yok.Herkese Burada Birseyler Kazanmaya Veya Kazandirmaya Calisiyor..Arkadas Tekflini Vermis Bende Fikirlerimi Yazmisim Katilrsin Yada Katilmassin Yeterki Saygi Duy.Karsidakini Kucumseme Dostum..
Bugday Taneleri Bosken Baslari Dik Olurmus...;)
8 Kisiyiz Infocus Media
5.000 Usd 70 Is Gunu..3 Aya Denk Geliyor

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sana laf sokmadım. Senin benim için söylediklerine, alaycı konuşmana karşlık verdim sadece. Düşüncene saygı duyuyorum tabiki, duymasaydım cevap vermezdim zaten. Kimsenin teklifiyle ilgilide cevap yazmadım. Seni kesinlikle küçümseme, ekmeğinle oynama gibi bir niyetim olmadı, olamazda. Senin gibi biri deken mesajını göz önünde bulundurarak öyle bir cümle kurdum.

Genelde forumda bu tip düzeyli geri cevaplar az olduğundan yanıtın için teşekkür ederim.

Buğdaylar ile ilgili cümlenide "gözümden kaçırarak" iyi çalışmalar, bol kazançlar diliyorum.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlayisin Icin Tesekkur Ederim.Bir Hata Islediysek Affola
Bugday Olayini Gozden Kacirma Bu Cevabindan Sonra Soyle Diyeyim O Zaman
Buğday Taneleri Icleri Bosken Baslari Her Zaman Diktir.Ama Zamanla Icleri Dolunca Boyunlari Egilir...Gusel bir soz aslinda pff neyse konu felsefeye Girdi Iyice Script Yazdirmak Isteyen Arkadas Umarim Kesesine Gore En Iyisini Bulur..
Teklifimi Yenileyim 5.000 Usd 70 Is Gunu Sure.
Saygilarimla

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaslar teklifleriniz icin saolun. Su an bir arkadasla gorusmekteyim bu konuyu. Sorun cikarsa degerlendirme yaparim buradan...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5