İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel SEO Hizmeti - Yükselme Garantili (Para İade)

sergenn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhabalar,

Yaklaşık 3 yıldır forumlar üzerinden değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz, bir çok farklı konuda hizmet verdik ve uzun zamandır SEO hizmeti veriyoruz. Çalışmalarımızın kalitesini merak eden arkadaşlar eski ticaretlerimize bakabilirler aldığınız her hizmet için, gelişme göstermediği takdirde para iade garantisi veriyoruz.

BammjQ.jpg

Uyarı ⚠

Aylık ve yıllık çalışmak isteyen müşterilerimiz PM yoluyla detaylı bilgi vermeli ve iletişime geçmelidir.

Sipariş için gerekli bilgiler;

• Site URL

• Anahtar Kelimeler

• Güncel Sıralama

Referanslarımız

7aXkk5.jpg

anilcan;3045998' Alıntı:
Hocam ile sitelerimden birine seo çalışması yaptık. Çalışmalardan çok iyi geri dönüşler aldık. İşlerimiz büyük ölçüde artış sağladık. Çalışmanızı tavsiye ederim.

Muratcam;3075656' Alıntı:
Çok bilgili, yardım sever ve konunun uzmanı bir arkadaş. Konusuna kesinlikle %100 hakim ne yapılası gerektiğini nasıl aksiyon alınacagının sorunların ne şekilde nasıl giderileceğinin kesinlikle bilgisinde. Çalışılacaksa işin uzmanı ile çalışmanızı tavsiye ederim.

laborantmali;3083538' Alıntı:
Sergen abiyle 2 aylık bir çalışma yaptık, çalışma sonrası anahtar kelimem de 2'inci sıraya yerleştim. Ücret konusunda öğrenci olduğum için yardımcı oldu. Ziyaretçi sayımda %250 civarı büyüme oldu.
OvJRW4.jpg

mts;2033170' Alıntı:
Çalışmayı az önce bitirip raporu gönderdi. Öncelikle gerçekten çok teşekkür ederim, metinleri'de kendisinin yazmasını istemiştim, bir çok kişinin yaptığı gibi baştan savma yapmadan, gerçekten özenilerek yazılmış metinler, ben yazıp versem bu kadar olmazdı sanıyorum. Söylediği zamanda söylediği işlemleri yaparak, sorunsuzca ve son derece güzel iş yaptı, bu şekilde çalışan insanlardan pek fazla kalmadı artık. Bir sonraki çalışmada görüşmek üzere.

icerikmedya;3120798' Alıntı:
Kullandığımız anahtar kelimede ki 1 günlük gelişme:

r58b2N.png

Teşekkürler Sergen ağabey. :)

serkanes;2008321' Alıntı:
Anlayışlı bir arkadaş sorunsuz çalışabilirsiniz.

elektrik;2037471' Alıntı:
İlgili bir arkadaş, kısa süre içinde talebimizi karşılayıp rapor gönderdi. Artık sürekli çalışacağız.

szmania;2072148' Alıntı:
Çalışma yapıldı. Hediye için ayrıca tşk ediyorum.

mrtek;3071454' Alıntı:
Çalışmaya yeni başladık ilk sonuçlar başarılı uzun süreli çalışacağımızı düşünüyorum.İşini bilen ,karşı tarafa bilmesi gerekenleri düzgün aktarabilen bir arkadaş .

phpbot

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
film sitesi referansınız var mı ?

sıfırdan açılmış bir siteyi ne kadar zamanda bir konuma yerleştirebiliriz.

hedefimiz 50k hite ulaşmak anahtar kelime farketmez.

pm bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5