İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Web, Logo, Kurumsal kimlik, Banner, Css referanslar içeride..

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçektende profesyonel tasarımlarınız var.. Şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi diyebilirim..
Grafik göründüğü kadar basit bişey değil ama dilinden anlayan ne mucizeler çıkarıyor ortaya :)

peterez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşla birikte çalıştık halada çalışıyoruz, işin ehli bir arkadaştır

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Gerçektende profesyonel tasarımlarınız var.. Şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi diyebilirim..
Grafik göründüğü kadar basit bişey değil ama dilinden anlayan ne mucizeler çıkarıyor ortaya :)

Gerçekten harika işler :)

Teşekkür ederim Samet. Sende işinde profesyonel bir arkadaşımızsın.
arkadaşla birikte çalıştık halada çalışıyoruz, işin ehli bir arkadaştır

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Yeni referansım
3kdnql.jpg

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
... ayın 13'ünde dönüş yapmanızı bekliyordum, msnden yazdım online olmanızı bekledim o zamandan ama dönmediniz henüz...

Ekleme: onlinesiniz şuan ona rağmen yanıt vermiyorsunuz...

Ekleme: Sabrediyorum son 3 gün, Ayın 20 sine sitem teslim edilir umarım...

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yine onlinesiniz ve yine cevap yok. 3 aydır gösterdiğim anlayışı bu kadar su istimal edişinizi hayret ve dehşet ile izlemekteyim. Erkek sözü dediğiniz bu muydu? Gerçekten diyecek söz bulamıyorum...

Ekleme: uzun zamandır telefonun kapalıydı bozuk demiştin şimdi aradım cevap verdin sesimi dinledin kapattın. tekrar aradım cevap vermedin. gün içinde açıklama yapmazsan hakkında hem burda hem r10 da şikayet konusu açılacak ve hafta içinde ödememi yapmazsan dava açılacaktır. gına geldi senden artık.

Ekleme: [MENTION=37812]Grafiti[/MENTION] ... tekrar aradım meşgul...

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günboyu aradım cevap vermedin, bugün 00:11 de foruma girdin bildirim gelmiştir ismini etiketledim, mesaj attım, msn'den yazdım ona rağmen geri dönmedin. "Haklısın ama erkek sözü bu defa" demiştin "13'ünde gösterecek, 20'sinde teslim edecektin(3 aydır sürekli dediğin gibi...)" Ne gösterdin ne cevap veriyorsun. Ama ben ERKEĞİM, DELİKANLIYIM, SÖZÜMÜN ERİYİM... Değmeyecek biri olsan da 20'sinde demiştim susuyorum, 20 sinde işimi teslim et paranın geri kalanını al... Özür dileyip!(ki 3 aydır sallıyorsun özür dilemesi gereken sensin) bunları sileyim. Yok 20'sinde işimi teslim etmezsen burda r10'da wm'de zone'da konu açılacak, ayrıyetten idemama yönetimine dolandırıcı olduğunuz konusunda mail atılıp iş alımınız engellenecektir. Hafta içinde de paramı kuruşu kuruşuna geri ödemezseniz hakkınızda üyesi olduğum dernek avukatları aracılığıyla dava açılacaktır. Bu size son ihtarım olmakla beraber "Ben değil 500 milyarlar için adımı lekelemem" sözünüzün ardında durmanız için son şanstır. İNSAN OLUŞUMU, DEFALARCA MÜSAMAHA GÖSTERİŞİMİ, EKMEĞE VE EMEĞE OLAN SAYGIMIN su istimal edişiniz için son şanstır. İlgi ve bilgilerinize...

(Farklı bir konuda emeğinizin hakkı verilmiyor diye çığırtkanlık yapan, forum adminlerini dahi şikayet eden siz dilerim SADECE LAF KALPAZANLIĞI YAPMIYORSUNUZDUR MR. [MENTION=37812]Grafiti[/MENTION] ! )

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar dikkat edin surzal arkadaşımızı dolandırdı bu kek.

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç gündür buraya girmiyor şimdi de wmsitesine dadanmış... şikayet konularım onaylansın mutli topikle bildiririm

Ekleme: Şikayet konum: http://forum.iyinet.com/istek-sikayet-oneriler/199414-grafiti-denen-zat-i-namuhterem-dolandirici.html @Grafiti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5