İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Wordpress Kurulum!!! Siz Söyleyin Biz Gerçekleştirelim

WebDeveloper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Wordpress konusunda epey bir zamandır uğraşmaktayım ve içli dışlıyım. Elinizdeki boş domaini değerlendirmek isterseniz ya da arama motorlarının en çok sevdiği scriptlerden biri olan hit canavarı wordpress ile projelerinizi hayata geçirmeyi isterseniz sizlere profesyonel anlamda iş zamanı ve iş sonrası destek vermekteyiz.

Yapılan İşlemler :
  • Wordpress Kurulum
  • Subdomain olarak Smf,Vbulletin,mybb gibi forum scripti kurulumu
  • Kurulum Sonrası Gerekli ayarlamalar(genel ayarlamalar, .htaccess dosyasının düzenlenmesi vesaire)
  • Müşterimizin Beğendiği temanın kurulması eğer beğendiğiniz tema Türkçe değilse İngilizce Temayı Türkçeleştirme ve sorunsuz olarak kurulum.
  • Seo URL (Arama motorları dostu URL)
  • ALL in SEO PACK kurulumu ve gerekli ayarlamaları
  • Google ve diğer arama motorlarının Sitenizi çabuk indexlemesi için site haritaları hazırlama ve bunları google'a gönderme.
  • Ayrıca her konu açtığınızda arama motorlarına konunuzu indexlemesi için otomatik ping atma
  • twitter,facebook gibi sosyal popüler sitelere konularınızın yayınlanması için eklentiler
  • Gelişmiş portal tarzı Üyelik Sistemi
  • İletişim sayfası : Ziyaretçi defteri tarzı ve sayamadığımız bir çok hizmet vermekteyiz.

Hepsi 15 TL Ödemeler Garanti ve iş bankası.
Ayrı ücrete tabi olan hizmetlerde vermekteyiz :
  • %100 uyumlu wordpress hosting
  • Uzun vadeli olarak Siteleriniz için SEO Hizmetleri verilmektedir
.
Yaklaşık 40'a yakın referansımız mevcuttur.

Birkaç Tane örnek referans için :

www.axii.net
www.oyunindirx.net
www.elektronikhobi.net

Çok makul fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılan işin derecesine göre fiyat değişmektedir bu yüzden iş, referans ve fiyat için aşağıdaki belirttiğim msn adresimden iletişime geçebiliriz.

iletişim adresim : [email protected] bu mail adresimden iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Fiyat belirtseydiniz daha iyi olurdu, en azından sizin veya karsıdakinin zaman kaybı olmaz..

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bir kaç ref. göstererek bu tip siteler xx tl diye örneklendirme verirseniz karşı taraf için fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz en azından

WebDeveloper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fiyat belirtseydiniz daha iyi olurdu, en azından sizin veya karsıdakinin zaman kaybı olmaz..

Hocam haklısınız ama standart bir iş çıkmıyor şöyle ki bazı müşterilerim uzun zamalı SEO çalışması istiyor ya da kurulumun yanısıra özgün makale işlemleri vesaire taleplerde bulunabiliyor. Bazı müşterilerim sadece tema editleme ya da türkçeleştirme talep ediyor bu yüzden net rakam vermedim. Şu anda Düzenliyorum konumu tekrardan öneriniz için teşekkür ederim.
Bir kaç ref. göstererek bu tip siteler xx tl diye örneklendirme verirseniz karşı taraf için fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz en azından
Hocam fiyat konusunda düzenleme yapaıyorum. Referanslar için düzenleme yapıyorum. Öneriniz için teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi