İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

profesyonel yazılımcı + sistemden anlayan...

A

AtaCan

Misafir
Merhabalar ,

dns server yönetiminden anlayan ve bu dns serverdeki yapılacak işlemleri web tabanlı yazılım haline getirebilecek(sld kaydı , sld whois çekme vs. gibi) kişiler aranmaktadır....

msn : [email protected]

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Diğer mesajlarınızıda okudum. Güzel bir başlangıç yapıyorsunuz.

İyi çalışmalar dilerim.

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enis Okur' Alıntı:
Merhaba,

Diğer mesajlarınızıda okudum. Güzel bir başlangıç yapıyorsunuz.

İyi çalışmalar dilerim.

enis okur? yüzyılın efsanevi dolandırıcısı mı? yoksa onun adına ithafen mi?

A

AtaCan

Misafir
ya lütfen konuyu dağıtmayın , 2 haftadır yazılımcı arıyoruz projemiz hakkında , hepsi bizi aşar diyorlar , lütfen , dns server yönetiminden anlayan ve bu dns serverdeki yapılacak işlemleri web tabanlı yazılım haline getirebilecek(sld kaydı , sld whois çekme vs. gibi) kişiler bnimle irtibata geçsin... msn : [email protected]

A

AtaCan

Misafir
F1R4T' Alıntı:
Eklendiniz, Onay bekliyoruz

sizi msn de bekliyorum , tekrar konuyu görüşmemiz lazım , şuan o dediğim var bizim yani , kayıtlı şuan ipler ile dns server yönlenecek sonra dns serverden ayarlar yapılacak...

A

AtaCan

Misafir
F1R4T benim msn mi niye engelledin , en azından bu iş beni aşar , kusura bakmayın , yardımcı olamıyacam deseydin , üstelemezdik........

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne kadar sure icinde yapilmasi gerekiyor?
Intranet mi yoksa Internet projesi mi? (Guvenlik seviyesi ne olacak?)

F

F1R4T

Misafir
AtaCan' Alıntı:
F1R4T benim msn mi niye engelledin , en azından bu iş beni aşar , kusura bakmayın , yardımcı olamıyacam deseydin , üstelemezdik........

Ben bu işten ekmek yiyorum neden engelleyeyim. engelli falan değilsiniz. acil çıkış yapmama aldandınız sanıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5