İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Youtube API Script Yaptırılacaktır.

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Profesyonel Youtube API script kodlatmayı düşünüyorum.
Başlıca istediğim özellikler,
- idsiz linkler (mysqle kayıt edilecek videolar) site.com/abc.html gibi olacak
- full cache
- full seo

Çok sade ve basit bir tasarım üzerine kurulacaktır site. Yukarıdaki 3 özellik hakkında profesyonel olan arkadaşlar iletişime geçsinler, detayları konuşalım.

trdeveloper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Profesyonel Youtube API script kodlatmayı düşünüyorum.
Başlıca istediğim özellikler,
- idsiz linkler (mysqle kayıt edilecek videolar) site.com/abc.html gibi olacak
- full cache
- full seo

Çok sade ve basit bir tasarım üzerine kurulacaktır site. Yukarıdaki 3 özellik hakkında profesyonel olan arkadaşlar iletişime geçsinler, detayları konuşalım.
İd siz api sistemi yapmak ? O nasıl olucak :) Nasıl anlayacaksın onu arama yaparken o video ya ait olduğunu hani bot olsun öyle eyvallah da arama da öyle birşey yapabilen varsa banada pm atarsa sevinirim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
İd siz api sistemi yapmak ? O nasıl olucak :) Nasıl anlayacaksın onu arama yaparken o video ya ait olduğunu hani bot olsun öyle eyvallah da arama da öyle birşey yapabilen varsa banada pm atarsa sevinirim.

Söylenilen her seferinde ID'ye göre arama yapmak yerine tüm bilgiler veritabanına yerel olarak kayıt edilecek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5