İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profil kirliliği oluyor, basit konular yüzünden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet adminim,
forumda kişi 100 tekil hitli bir siteyi min. 500 ytl başlangıç ve 50 ytl artışla satışa çıkarmış, pr değeri index vs hiçbirşey yok, site alım satımın bukadar basit olmadığının ve fiyatın site ile alakası olmadığının farkına varması için konuya "kamera nerde el sallamak istiyorum" diye cvp yazdım, ve ceza aldım
caps:

adszyk5.jpg

ceza aldığım konudaki msj silindi, ama profilimdeki ceza duruyor, basit birşeyi problem yapmam fakat bu konu yüzünden profilimin kirlenmesini istemem, moderatör arkadaş "geyik" bu bölümde yapılmaz onun yeri ayrıdır diyor, peki arkadaşım der, msjı editlerim neden bukadar yaptırım uygulandı,

konu iyinet admine bir "şikayet" yada "haksızlık" gördüğüm üzere açıldı, kendisi cvp verirse sevinirim teşk.ler

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
O cezaları pek takmamanı öneririm.O cezaların bi kötü yanı yok.Sadece orda ceza diye görünüyor sana bi zararı yok.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zararı yoksa gökhan, saçma sapan iş yapmasınlar, luna parka çevirmesinler burayı, hak hakuk aranacak okadar çok konu varken böyle saçma sapan şeylerle kendilerini avutmasınlar.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Görüyoruz ki yukarıda sizinde beyan etmiş olduğunuz gibi bir uyarı mesajı aldınız. Bu mesajın uyarı mesajı olduğu size göndermiş olduğum mesajdada yer almaktadır.

Bu tür konular açarak kendinizi savunmanızı destekliyorum yalnız bir ortama veya foruma girdiğinizde oranın kurallarını benimsemelisiniz. Sizin doğru bildikleriniz bizim doğrumuz olmak zorunda değildir.

IYINET Forum kurallarını okuyarak özümseyiniz.

Uyarı mesajlarını dikkate almamak sizin zararınıza bir davranış olacaktır. Bir sonra ki uyarı mesajı cezaya dönüşebilir.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
eklemek istedim, profil kirliliği ise endişe ettiğiniz, bunu siz ve yöneticiler dışında kimse görmüyor.

ayrıca ceza puanları belli bir puana ulaştığında otomatik banlanıyorsunuz. bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5