İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profilde Kayan Yazı - Mod - Manuel [ Yeni Bir Mod ]

Suskun-TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profilde Kayan Yazı [ Forumumuza Hos Geldiniz İyi Eğlenceler - İyi Paylasimlar ] Şeklinde Bir Yazı ( Tabi Yazıyı Değişebilirsiniz )

Görünüm
profildesuskunzm2.jpg

Resimdeki Hos Geldiniz Yazısı Kayıyor.!

Mod Bilgileri

Yazan : Webmaster By Suskun
Açıklama : Profilde Avatarın Altında [ Forumumuza Hos Geldiniz İyi Eğlenceler - İyi Paylasimlar ] Diye Yazan Bir Yazı Yazıyı Değişebilirsiniz İster Manulde İster Modu Kurcalayarak
Download: http://rapidshare.com/files/86989671/Profilde_Kayan_Yaz__305__Webmaster_By_Suskun.zip.html
Mod Uyumu: 1.1.4

Manuel ANLATIM

Temamızda Display.Template.php Dosyasını Aç

Bul
Kod:
// Show the member's gender icon?

Üstüne Ekle
Kod:
//Profilde Kayan Yazı Webmaster By Suskun - [email protected] if(!($settings['webmaster_suskun']))
			{ 

echo '<p></p>
<marquee width="92" style="font-size: 12pt; font-family: Courier New (monospace); font-weight: bold; color: #FFFF00" bgcolor="#0000FF">Forumumuza Hos Geldiniz İyi Eğlenceler - İyi Paylasimlar</marquee><br>
';
		}

Forumumuza Hos Geldiniz İyi Eğlenceler - İyi Paylasimlar Yazan Yeri İstediğiniz Şekilde Değişebilirsiniz Modu Direk Kurdumu Forumumuza Hos Geldiniz İyi Eğlenceler - İyi Paylasimlar Yazar.

Bilmiyorum İşinize Yararmı Arkadaşlar Kendi Forumuma Böle Bir Şey Yapmak İstedim Ve Moda Cevirdim Okadarda Önemli Bişi Değil Mod Sahibi Benim [ Suskun ] Sorunlarınızı Ve Görüşlerinizi Bekliyorum .. Şimdiden Teşekkürler Arkadaşlar.​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5