İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

profits4investingtoo ye ne oldu??? yardım

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

profits4investingtoo ödemeyi ne zaman yapıyor withdraw yaptım ama 3 gün oldu stormpay hesabına geçmedi? acaba bizim para patladı mı?
yoksa hesaplara manuel yaptıkları için mi gelmedi?

bilgisi olan var mı?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayturk' Alıntı:
merhaba

profits4investingtoo ödemeyi ne zaman yapıyor withdraw yaptım ama 3 gün oldu stormpay hesabına geçmedi? acaba bizim para patladı mı?

bilgisi olan var mı?

bu sekilde baslik acmak yerine bahsettigin siteye Gidip bakmak daha mantiklica olurdu herhalde
Orda yaziyor 96 saat diye

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
culpable' Alıntı:
bu sekilde baslik acmak yerine bahsettigin siteye Gidip bakmak daha mantiklica olurdu herhalde

96 saatmi :) yarın 10. gun konuyu kısaca özetler sanırım.

B

blade1978

Misafir
ayturk' Alıntı:
merhaba

bilgisi olan var mı?
burdan el ayak çekmek lazım ben paramı aldım bidaha ne olacak diyede düşünmüyom.dediğim gibi yüksek veren hyip sitelerine dikkat edin ödesede zaman geçtikçe sermayelerini kaybediyorlar.

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
zaten ben de 96 saat dolduktan sonra yazdım :d

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

Account Balance: $0.00

Pending Withdrawals: $200.00

Olan yatırdığımız 50$ egolda oldu galiba (3.5 gündür ödeme yok)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umudunuzu kaybetmeyin ama unutun bence ordaki parayı bigün yatarsa hesaba piyangodan çıkmış dersiniz...

H

HeeySen

Misafir
bekleyen ödemelerim buyrun...
bekleyen.jpg

H

HeeySen

Misafir
drstranger' Alıntı:
2.98, 3.12, 2.79 eğer böyle istedi isen ödenmez, çünkü ödeme limiti 5 dolara çıkarıldı.

2.98, 3.12, 2.79 bunlar sitenin ödeme yaptığı dönemde isteyip de aldığım paralar, karşılarında "CANCEL" yazanlar henüz ödenmeyen yeni ödeme isteklerim...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mmm dikkat etmedim iyice, ama yakında ödeme yapacaklar diye dusunuyorum. Tamam yukarıdaki hatalı mesajım gözükmesin silebilirsin -:)

H

HeeySen

Misafir
i just got paid $134 from my pending withdrawal requested on the 12th. to be honest, i expected to never see that money after waiting so long.

rest assured i'm out and will not reinvest with p4i2 due to the terribly slow payments.
http://talkgold.com/forum/showthread.php?p=497987#post497987

yukarıda yazanların kısaca Türkçe meali :
Adam ayın 12sinden beri beklediği (bugun 23 olduğuna göre 11gün beklemiş) 134$ lık ödemesini şimdi aldığını söylüyor. Birdaha asla bu siteye ödeme yapmayacağını da sözlerine eklemiş.
dipnot:mesajına herhangibir belge eklememiş, mesajın doğruluğu tartışılır...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tr.st nin başka bir konudaki yazısından alıntı yapiyim. Artık p4itoo yu unutalım artık.

tr.st' Alıntı:
bi forumda gördüm geçen gün p4itoo daha öncede bir hyip batırmış. artık fazla ümit bağlamayın o siteye, ya cycling yapacak yada kepenkleri indirecek.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
talkgoldda zaten kimse belge eklemiyor herkez aldım almadım yeniden yatırdım demekle yetiniyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5