İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

profitsyoudeserve

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tahmin ettiğimiz gibi bu hyip siteleri bir süre ödeme yapıp sonra evi terkedip gidecekler , işte bunlardan biri daha ancak ilk biz olursak daha avantajlı oluruz gibime geliyor. site 7 gün için %400 , 2 gün içinde %50 veriyor ben 2günlük plana yatırdım deneme için ideal bir süre!

http://profitsyoudeserve.com/?ref=rs635

bu arada yazmayı unuttum aldığım ödeme 1 gün sonra hesabıma yattı, yani oldukça hızlı çalışıyorlar , tavsiye edilir.

B

blade1978

Misafir
netiba onatı zarfı içinde 4 aydır sabretiyorum ama gelecek gibi gözükmüyor.yani 4 ayda ben bu stormclixlerden 5 milyar kazanırdım.ben şimdi ne yapayım arkadaşlar bana gelince hiç bir şey olmuyor.ne demişler bahsız deveyi çölde kutup ayısı severmiş.olayına döndü olayım.ehuhuhuuu

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar bugün itibariyle paramı aldım , herkese tavsiye edilir, forumlarda araştırırsanız güvenilir bir site olduğunu görürsünüz

A

amaan

Misafir
Lütfen ödeme alınca belgeleri gösteriniz. Daha güvenilir olur sanırım .

H

HeeySen

Misafir
i got paid hehehehe
profitsyoudeserve1.jpg

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site harbiden ödüyor oranlar da güzel

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tmmdır girdim gitti... site stormpayden kesinti yapıyormu???? ama acil cvp...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla direk hepsini kesti site ortalarda yok:D

This Account Has Been Suspended

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha burdalardır hemen paniğe gerek yok..p4it da aynısı oldu ama geri geldiler biraz beklemek lazım

Adminden gelen mesaj

DO NOT USE THE WEBSITE. VIRTUOSONET HAS GRANTED ME 30 MINUTES TO DOWNLOAD BACKUPS OF EVERYTHING BEFORE THEY SUSPEND THE ACCOUNT.

I AM TRYING TO BACK EVERYTHING UP RIGHT NOW, PLEASE DO NOT TRY TO ACCESS PROFITSYOUDESERVE AT THIS TIME."

Geri getirmeye çalışıyor admin

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
36$ bu hale 7 günde geldi, site ödemelere devam ediyor

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla attım içeri 15 dolar bi kere çekersem karın bi bölmünü içerde bırakıcam site kapanana kadar ne getirirse...

G

Geveze.at

Misafir
HYIP lerin icinde en güvenli sitelerden biri. Devamli ödeme aliyorum

C

C0mplicat3d

Misafir
Maalesef Stormpay tarafından hesapları askıya alındı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5