İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profosyonel Haber Sistemi Arayanlar !

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece birkaç dakika içinde anahtar teslim web sitesi sahibi olun ! Hemde gazeteniz için özel olarak geliştirilmiş haber portal özelliği ile ! Büyük haber portallarından küçük haber portallarına kadar her türlü haber içerikli web sitesi için kullanılabilir. Dinamik resim ve başlık gösterimi estetik bir görünüm sunar. Editör ve yazar sistemleri sayesinde haber editörleriniz haber ekleyebilir veya yazarlarınız makalelerini yayınlayabilir.
Tüm bunları gelişmiş bir yazı ekleme modülü sayesinde zahmetsizce ve saniyeler içinde yapabilirsiniz. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu haber yorum sistemi ile ziyaretçileriniz haberlerinize yorum yazabilirler.

GENEL ÖZELLİKLER
Çok Kanallı Dnamik Manşet
RSS Desteği
WAP Modülü
Gelişmiş Video Haber Desteği
ASP, MySQL
Eklenebilir Modüller

Gelişmiş metin editörü ile haber ekleme / düzenleme
Yazarlara ve editörlere duyuru yapabilme
Yazarlar ve editörlerle site içi mesajlaşma
Kategori ekleme / silme / düzenleme ve gösterim sırası belirleme
Üyelik ve haberlere yorum sistemi
Haberi tavsiye edebilme
Anket sistemi
Reklam yönetimi
Dinamik resim ve başlık görüntüleyen manşet sistemi

Demo talepleriniz için P.M atınız...
Not: Script asp'dir fakat veritabanı olarak mysql ile çalışmaktadır bu da sayfaların hızlı açılmasında önemli bir etkendir.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben pm alabilirmiyim ayrıca script php mi ve Türkiyenin iyi hit alan önemli haber sitelerinin kullandığı haber scripti demişsin, kim yazdı scripti ?

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba cmbilisim değil tabiki iddalı bir cümle kullandığımı farkettim ve düzelttim.
script asp dir. Pm den bilgi alabilirsiniz
@ hotr1de : P.M yollandı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5