İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profosyonel Tasarım Logo ve Cizimler

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gerçekten hoş tasarımlar

siziinle çalışacaklar memnun kalacaklardır bence

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
logo+karikatur+photoshop çalışmaların gercekten hoş.

başarılar..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler arkadaşlar projeleriniz olursa çözmekten menmuniyet duyarız.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Web tasarım linklerimiz eski yeni güncellenmiş tasarımlarımızı koyacagiz sitemize en son www.resimsakla.com adresini tasarladık.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saygımız sonsuz mükemmel işler.. başarılarının devamını dilerim..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
gerçekten çok güzel ellerinize sağlık.
bi projem var bi türlü zaman bulup başlıyamadım.yer imlerine ekledim sitenizi bi ara banner yaptırıcam.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ResimSakla mükemmel olmuş. İnsanın içi açılıyor :)
Tebrik Ederim!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
logo fiyatlarınız nasıl mesela?
468*60 animasyon logo örneğin

Bir de Not : web sitenizde fontlar hiç hoş durmamış. gözü yoruyor bence. ama tasarım güzel

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
istege göre degişmekte msn adresimi eklerseniz daha detaylı konuşabiliriz.
tasarım da başarılı degil fontlarda bir anda cıktı üstünde durmadık amacımız yaptıklarımızı bir an önce göstermek idi. Kısa sürede sitemizin tasariminada el atacagız

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Allah hayırlı etsin bizde ekleyelim sizi pörtföyümüze bize lazım olabilirsiniz..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
uzun zamandır bu şekilde çizimleri çok güzel bir arkadaş görmedim. ama kendisini bir yöne adamış diyebilirim. fantastik resimleri çok hoş, sanirsam boşa kalan zamanlarında benim gibi diablo2, starcraft,wow oynayan ya da lord of the rings, 300, sin city türü filmlere bayılan bir arkadaş.

logo çalışmalarını ve web site çalışmalarını başarısız buldum ama konu fantastik kurgu ise kesinlikle çizim olarak web olarak ya da logo olarak çalışılması gereken ender olan insanlardan bir tanesi olarak nitelendirmek isterim.

Gelecekte kendisini blizzard firmasında tasarımcı olarak görmek isteriz böylelikle hem çok sevdiği işi yapıp zevkle sürdürecektir.

Tekrardan altını çizmek istiyorum projeleriniz fantastik kurgu, heavy treash tarzı metal müzik siteleri yada ogame, muttefik tarzı oyun siteleri ise kesinlikle tasarımınızı bu arkadaş yapmalı, böylelikle büyüleyici bir izlenim bırakabilirsiniz.

Kendisine buradan "en taro adun" diyerek selamimizi gönderiyor ve başarılarını duymak istedigimi belirtiyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
site yapım fiyatlarınız nelerdir. Mesela ben size 200-300 sayfalık içerik vercem siz ise o içerikle bi site yapacaksınız (aşağı yukarı bi fiyat alabilirmiyim). Alt sayfalrın tasarmları aynı olduğunu varsayarsak tabi

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Site Logo ve diger tasarımlar icin sabit bir fiyat cizelgemiz yok msn adresimi ekleyerek isteklerinizi tartışıp projelendirip bir sonuca varabiliriz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Merhaba,
Site Logo ve diger tasarımlar icin sabit bir fiyat cizelgemiz yok msn adresimi ekleyerek isteklerinizi tartışıp projelendirip bir sonuca varabiliriz.

bana aşşağı yukarı bi fiyat söylerseniz hiç değilse diğer kişilerle karşılaştırmış olurum .Kesin bişey olmadan fiyat belirlemiyim diyorum

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
elinde PhotoShop CS İlginç "Custom Shapes" ları olan varsa paylaşırmı benle yada kaynak varsa indirebilecegim free

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana aşşağı yukarı bi fiyat söylerseniz hiç değilse diğer kişilerle karşılaştırmış olurum .Kesin bişey olmadan fiyat belirlemiyim diyorum

Ne yazikki ezbere işler yapamıyoruz isteklere göre fiyatlandırma çıkartabiliriz. örnek verecek olursa logo var 100$ logo var 10k$ degişir isteklere göre.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5