İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Program Download Scripti Yardım

DDeBBuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba.

Ben Program Download scritplerinden bir tanesini bulup ftpye bir ustamın yardımı ile kurduk. siteyi yayınladık.

Lakin Scriptten istediğimi alamadım. Ücretli veya ücretsiz farketmez, bir ustanın yardım elini bana uzatmasını istiyorum.

Program Download scriptini aldığım yerdeki mesajı altıntı olarak aşağıya ekliyorum.

Alıntı Mesaj' Alıntı:
Script son derece mükemmeldir ve herşey mevcuttur.
İçinde full db vardır istediğiniz gibi kullanın.
Çalışması için sunucuda Ioncube yüklü olmalıdır.

Kurulum ve açıklamalar için lütfen Benioku.txt dosyasını okuyunuz.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bu başlık altından sorunu yazın ilgilenmeye çalışacağım.

Download adresi : http://rapidshare.com/files/80150981/program.rar.html
Rar şifresi : lugelas

Şimdi eğer yanlış anlaşılmayacaksa ben kendi sitemin ismini veriyorum. bu kurullara aykırı ise site ismini editlersiniz:

Scripti kurduğum sitem: http://www.kaliteindir.com/

- birinci sorun
Misalen bir konu içine girildikten sonra: Aşağıdaki resim
iiiiiff5.png

Konu hakkında açıklama veren Sürüm, Boyut, Üretici Firma ve Dil seçenekleri mevcuttur.

Hiç kod bilgim yok. Daha doğrusu Kullanım İzni ve İşletim Sistemi seçeneklerini de nasıl ekleyebiliriz.

Bunu yapabilecek, veya kodları verirse de olur, tam kodu hangi dosyanın neresine atılacağını söyleyecek bir usta yardımcı olursa iyi olur.

- İkinci sorun: Konu başlıklarındaki karekterler.
Örnek vermek gerekirse eğer bir konu ismi: Notepad++ olduğu zaman konu başlığındaki ++ karekterlerden dolayı konunun için bom boş görünüyor.

Şimdilik bu kadar sorun yazmam yeter sanırım.

ozk4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz scriptlerden çokta verim beklememk lzm çünki siz gibi 20 30 kişi daha aynısıı kullanıor ztn spam script olması gerekiyor yanlış bilmiyorsam lugelasın bazı scriptleri.Eğer tam manada verimli bir download sitesi istiyorsan özel bir script olması nada gerek yok hazır bir script e özgün olrk kendin bişiler yapar ii bir site içi seo ve site dışı seo yaparsan sana daha yararlı olur hemde adsense gelirlerinin en büyük payını türkiyede download siteleri alıyor tıklama meyili çok.

DDeBBuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz scriptlerden çokta verim beklememk lzm çünki siz gibi 20 30 kişi daha aynısıı kullanıor ztn spam script olması gerekiyor yanlış bilmiyorsam lugelasın bazı scriptleri.Eğer tam manada verimli bir download sitesi istiyorsan özel bir script olması nada gerek yok hazır bir script e özgün olrk kendin bişiler yapar ii bir site içi seo ve site dışı seo yaparsan sana daha yararlı olur hemde adsense gelirlerinin en büyük payını türkiyede download siteleri alıyor tıklama meyili çok.

Usta valla haftalardır yardım arıyorum. en azından bu scripti benim yukarda anlattığım istekler doğrultusunda geliştirmek mümkün değilmi?

bu konuda kod bilgisi olan bir arkadaştan ücretli-ücretsiz farketme yardım istiyorum.

Eğer çok zor derseniz o başka.

O zaman sorunsuz bir scripti bir arkadaş önersin. ücretsizdir desin. Veya fiyatı şudur istersen verelim desin.

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Usta valla haftalardır yardım arıyorum. en azından bu scripti benim yukarda anlattığım istekler doğrultusunda geliştirmek mümkün değilmi?

bu konuda kod bilgisi olan bir arkadaştan ücretli-ücretsiz farketme yardım istiyorum.

Eğer çok zor derseniz o başka.

O zaman sorunsuz bir scripti bir arkadaş önersin. ücretsizdir desin. Veya fiyatı şudur istersen verelim desin.

PHP Bilginiz olmadan bu isteklerinizi yapmaniz mümkün, ancak biraz zor. MySQL'e alan ekleyip download sayfasini editlemeniz yeterli :) Ama kodlama mantigi bilmiyorsaniz karistirarak scripti bozadabilirsiniz.. Bu sebepten ötürü kendinize ve isteklerinize uygun script yazdirmalisiniz düşüncesindeyim :) Kolay Gelsin.

DDeBBuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.

Dediğinden oturu var olan scripti editleyemezsin başka bi script denemelisin...

Valla yapabilen yapıyor.

Ve bende yaptım az önce, eRLySL kardeşimizin verdiği bilgiler ışığında kurcaladım. Hiç php bilgim olmadığı halde, var olan kodlardan yararlanarak bir şeyler yapmaya çalıştım. Netice olumlu çıktı.

Çok teşekkür ederim eRLySL

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla yapabilen yapıyor.

Ve bende yaptım az önce, eRLySL kardeşimizin verdiği bilgiler ışığında kurcaladım. Hiç php bilgim olmadığı halde, var olan kodlardan yararlanarak bir şeyler yapmaya çalıştım. Netice olumlu çıktı.

Rica Ederim yardım edebildiysem ne mutlu bana ...

Webarsiv

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla yapabilen yapıyor.

Ejder'in dagıttıgı Roketdownload scripti Lugelasın scriptinden cok cok iyi.. O scripti denemeni tavsiye ederim kodları tamamen acık oldugu içinde problem yasamazsın..

DDeBBuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ejder'in dagıttıgı Roketdownload scripti Lugelasın scriptinden cok cok iyi.. O scripti denemeni tavsiye ederim kodları tamamen acık oldugu içinde problem yasamazsın..

Bahsettiğiniz o Scripti deneyip kurduk, çalıştırdık da. Lakin konu açmayı bir türlü başaramadım. Ziyaretçi olarak konu açılabiliyor, Ama Admin panelinden konu açmayı 5-6 defa denememe rağmen olumlu sonuç alamadım. Sonunda vazgeçtim o scripten.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bahsettiğiniz o Scripti deneyip kurduk, çalıştırdık da. Lakin konu açmayı bir türlü başaramadım. Ziyaretçi olarak konu açılabiliyor, Ama Admin panelinden konu açmayı 5-6 defa denememe rağmen olumlu sonuç alamadım. Sonunda vazgeçtim o scripten.

:) satın almak istersen düzenlediğim ve kendi yaptım bi kaç tane var.
indir
driver indir

pm atabilirsin. her türlü tasarıma uydururuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5