İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Programcıların yaptığı işleri çok kolay sanıyor bu millet!!

A

Amanha

Misafir
Merhabalar forumdan tanıştıgım bir arkadaş msnden yardım istedi aynen copy ediyorum yazıları artık yorum yapın ve değerlendirin böyle bir sistemi

Kişi:dostum bişi orucam ben cafedeki diğer makinaların download yapmasını engellemek istiyorum nasıl yapabilirim ?
Ben*:
program yazılır
Ben*:
ama şuan aklımda hazır bir programı yok
Kişi :
yazabilrmisiniz
Ben*:
eğer çok önemliyse program tyazabilrim
Ben*:
neresiydi
Kişi :
ya ben askerdeki abim için istiyorum açıkçası
Kişi :
komutanı istemiş
Kişi:

Ben*:
hımm
Ben*:
neresi
Kişi :
hakkaride
Kişi :

Ben*:
hımm
Ben*:
senin şehir neresi
Ben*:
dediğni sistem yazılır
Ben*:
yani
Ben*:
güvenlik için
Ben*:
yapılmayacak birşey değil
Ben*:
eğer çok önemliyse bir fiyat vereyim
Ben*:
sana
Kişi :
ne kadar
Ben*:
250 Ytl
Ben*:
zor bir iş çünkü
Ben*:
sanmıyorum piyasadada hazır programlar bulamazssın
Kişi:
?
Ben*:
Ben*:
250 Ytl
Ben*:
zor bir iş çünkü
Ben*:
sanmıyorum piyasadada hazır programlar bulamazssın
Kişi:

Kişi :
ii geceler. sna adostum san
Kişi :
bu kadar aç gözlü olunmaz
Ben*:
??

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
böyle tiplerden çok var piyasada bunlara kısaca böcek beyinli diyebiliriz aramızda. o kadar düşünebiliyo. moralini bozmana gerek yok. he de geç. insanın parası olmayabilir konuşulur şu anda müsait değilim şu zamanda verebilirim napabiliriz nasıl halledebiliriz falan der en kötü ihtimalle ama işte böcek beyinliler böyle konuşmayı bilmez.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böcek beyinli demek biraz ağır kaçtı gibi haklısın burada emeğinin karşılığını alamama hatta onu küçük görme var fakat karşınızdaki insanın teknolojiyle alakası olmayabilir söylediği gibi abisi için mi ne istiyormuş yani tmm hani muatabı kimse o kişi az çok anlar teknolojiydi şuydu buydu fakat bu elemanın hiçbişeyden anlamadığı da ortada.

takılmamak gerek böyle meselelere. ileride bu örneklerin azalması dileğiyle.

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben çok komplike bi sisteme 75 ytl dedimde adam işletim sistemimi yazdırıyoruz dedi türkiyede program satman zor firma olacan anca öyle belki

web programcılığı konusunda satış daha kolay yapılıyo ülkemizde

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu başlığına katılıyorum.. Ancak konuyu okuyunca size katılmak mümkün değil.
Yazmanız gereken programın boyutları hakkında hiç bir fikriniz olmadan fiyatı nasıl veriyorsunuz. Bunun ölçeği nedir. 250 ytl belki özel program grubuna girdiği için söylenebilir ama hiç bir fikriniz olmadan çok anlamsız.
Bahsedilen programı başka bir forumda, forumdaşların isteği üzerine yazmıştım. internet kafelerde download aç-kapa işlemi için istenmişti. Çok basit ilkel bir programcık. Emek emektir ama para istemeye utanabileceğiniz.. bu kadarda vatandaşa faydamız olsun diyebileceğiniz türden..
Vesile ile ihtiyacı olanlara her zaman verebilirim. ücretsiz tabiki.

A

Amanha

Misafir
asoza' Alıntı:
Konu başlığına katılıyorum.. Ancak konuyu okuyunca size katılmak mümkün değil.
Yazmanız gereken programın boyutları hakkında hiç bir fikriniz olmadan fiyatı nasıl veriyorsunuz. Bunun ölçeği nedir. 250 ytl belki özel program grubuna girdiği için söylenebilir ama hiç bir fikriniz olmadan çok anlamsız.
Bahsedilen programı başka bir forumda, forumdaşların isteği üzerine yazmıştım. internet kafelerde download aç-kapa işlemi için istenmişti. Çok basit ilkel bir programcık. Emek emektir ama para istemeye utanabileceğiniz.. bu kadarda vatandaşa faydamız olsun diyebileceğiniz türden..
Vesile ile ihtiyacı olanlara her zaman verebilirim. ücretsiz tabiki.

en azından insan biraz mantık kurar ve arkadaşlarıma sordum bu mümkünmüdür bunun emeği nedir zormu kolaymıdır . vsvs

eğer bu programdan varsa ve programın amacı başkasının download yapmasını engellemek internet hızını diğer ağdaki pclere göre düşürmekse lütfen ben alayım en azından wireless kullanıcıları için dışardan yabancı gelen uyarıları kesebilirler.

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amanha' Alıntı:
en azından insan biraz mantık kurar ve arkadaşlarıma sordum bu mümkünmüdür bunun emeği nedir zormu kolaymıdır . vsvs
msn loglarında zaman bilgisi görünmüyor. O sırada program isteyeni bekletip arkadaşlarınıza sorduğunuzu algılayamadım. Kusura bakmayın.
Belli ki arkadaşlarınız sizi yanıltmış biraz.
eğer bu programdan varsa ve programın amacı başkasının download yapmasını engellemek internet hızını diğer ağdaki pclere göre düşürmekse lütfen ben alayım en azından wireless kullanıcıları için dışardan yabancı gelen uyarıları kesebilirler.
Program tam olarak sizden talepte bulunan kişinin istediğini yapıyor. Ne eksik ne fazla. internet explorer için download iznini açıyor veya kapatıyor.

A

Amanha

Misafir
asoza' Alıntı:
msn loglarında zaman bilgisi görünmüyor. O sırada program isteyeni bekletip arkadaşlarınıza sorduğunuzu algılayamadım. Kusura bakmayın.
Belli ki arkadaşlarınız sizi yanıltmış biraz.

Program tam olarak sizden talepte bulunan kişinin istediğini yapıyor. Ne eksik ne fazla. internet explorer için download iznini açıyor veya kapatıyor.

ilk dediğiniz msnden sorulmuş bir oalydır ve uzman arkadaşım yapılacabileceğini söyledi 6 7 saat içinde

o program ı yazdıysanız cidden süper bir program bence peki sizce o programı devlet dairelerinde herhangi bir bilgisayarda kullanıp başkalarının internetini yavaşlatmakta mümkün sanıırım??

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu sayesinde forum üyeleri güzel bir programdan haberdar oldu sanırım,
teşekkürler...

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence 250 ytl bile az normalde bu prg için en az 800$ 1000$ demeliydin

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben artık ümidi kestiğim için ücretisiz popüler yazılımlar yapmaya çalışıyorum eğer ilerde paralı yapıcaksam bile kesinlikle ingilizce yapıcam Türkiyede programa para verme olayı bence hala çok uzak

yazdığım bir kaç program

sözlük programı
http://www.inndir.com/program.php?id=33139

modifiye programı

http://www.tamindir.com/program/7776/Modifiyeci_2.0.htm

online tv programı
http://www.inndir.com/program.php?id=34888

nick üretici
http://www.tamindir.com/program/7759/Msn_Nick_Üretici.htm

vs vs

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5