İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Proje bazlı çalışmak isteyen php coderlar aranıyor.

V

Vampyre

Misafir
Merhaba.

Proje bazlı çalışacak php bilen coderlar arıyoruz. Alınacak eleman sayısı belirli değil. İsminiz, referanslarınız ve düzeyiniz veritabanımızda tutulacak, ve uygun projeler geldiği zaman size ulaştırılacak.

Part-time ya da full-time çalışmayacaksınız. Tek isteğimiz size vereceğimiz proje teslim tarihinde projenin eksiksiz hazır olması, ve ciddiyet. Php ile ilgili orta/üst düzey projeleri tamamlayamayacağınızı düşünüyorsanız lütfen başvurmayın.

Ödemeler proje başlangıcında size bildirilecek, ve proje tesliminden sonra yapılacaktır. Belirli bir fiyat düzeyi yok, projenin seviyesine göre farklı ödemeler alacaksınız. Şimdiye kadar tamamladığımız projeler genelde $10-$400 aralığındaydı.

Eğer ilgileniyorsanız lütfen 307464365 numaralı icq numarasına mesaj atın. Mesajınızda lütfen ayrıntılı kişisel bilgilerin (isim soyad, şehir, yaş, iletişim bilgileri) yanısıra php düzeyiniz hakkında da (daha önce çalışılan projeler, referans url'leri, kaç yıllık deneyiminizin olduğu) bilgi veriniz.

İyi çalışmalar.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst