İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Proje Grubu için arkadaşlar arıyorum...

C

Cin_neT

Misafir
Selam
Ben Ankarada oturuyorum.19 yaşındayım Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Programcılığında okuyorum.Bir proje grubu kurmak istiyorum 3 yada 4 kişilik.Ben Visual Basic, Access birazda SQL biliyorum şimdi de Vb.net çalışıyorum.Birlikte çalışabileceğimiz bilgi paylaşımı yapabileceğimiz,projeler geliştirebileceğimiz.Arkadaşlar e-mailim : [email protected]

S

serserigenc

Misafir
Visual Basic Hakkında

Visual Basic hakkında yardımcı olabilirim sana...
Ben 18 yaşındayım teknik lise/bilgisayar mezunuyum.. Okulkla sınırlu kalmayıp kendi çabamla Visual Basic bilgimi geliştirdim. Birkaç tane programım da var....
İlgilenirseniz... [email protected]

L

LiL_CaT

Misafir
Benimde yaklasık 1 seneden beri kafamda webmaster hizmetleri ve webkaynakları içerikli olan (program,yazılım ve donanımda olcak içinde) bir site açma hayalim var.Katılmak ve yardım etmek isteyen kişiler olursa çok sevinirim...İsteyen kişilerinde projelerini yayınlarız ama bize yardımcı olmalısınız...

Msn and Mail : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5