İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projelerinize sponsor oluyoruz.

A

azmif

Misafir
MP3 harici bütün projelerinize hosting sağlayarak sponsor oluyoruz. Tek yapmanız gereken bannerımızı sitenize koymak. 3 farklı dilde hizmet veriyoruz. Saygılar.

İbrahim TOPÇU
msn: *****
www.tiklat.net

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
banner olamasaydı olabilirdi guzel bir prom var tex reklam bile yeter size

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sunucun Nerde?
Serveri Pc'ne Kurmussun Sanirim Yaniliyormuyum?

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlis anlamayin sadece fikrimi soyluyorum bence hic bir sponsorun hic bir garantisi yoktur, ben sahsen projelerinize veya sitenize sponsor oluyoruz olayina inanmiyorum bu tur kampanyalara katilanada hayret ediyorum, dusunun sitenizi emanet ediyorsunuz bir kac hafta sonra sabah uyandiginizda sitenizin yerinde yeller esiyor.

T

TR1Servers

Misafir
timsah' Alıntı:
yanlis anlamayin sadece fikrimi soyluyorum bence hic bir sponsorun hic bir garantisi yoktur, ben sahsen projelerinize veya sitenize sponsor oluyoruz olayina inanmiyorum bu tur kampanyalara katilanada hayret ediyorum, dusunun sitenizi emanet ediyorsunuz bir kac hafta sonra sabah uyandiginizda sitenizin yerinde yeller esiyor.

Dediğin bir yandan haklısın ama bir yandanda o sponsor olan şahıs/firma her kim ise eğer öyle birşey yapıyor ise hizmeti veren şahıs/firma'nın bu işi yapmaması lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5