İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projenize Destek Oluyorum

OzdemirTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çok büyük bir destek sağlayamam malesef. Beğendiğim projenize domain ve hosting karşılıyorum. Yönetim tamamen sizde olacak fakat gelirler %50şer bölünecektir. Eğer güzel projeniz var ise özelden anlatabilirsiniz.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
şahsi görüşüm sadece domain ve hosting için %50 çok, bunun yazılımı var tasarımı var reklamı var var da var yani, bunları yapabilicek bir kapasitede olan insan için zaten domain ve sunucu masrafını rahat karşılar diye düşünüyorum

OzdemirTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şahsi görüşüm sadece domain ve hosting için %50 çok, bunun yazılımı var tasarımı var reklamı var var da var yani, bunları yapabilicek bir kapasitede olan insan için zaten domain ve sunucu masrafını rahat karşılar diye düşünüyorum

Bunların yanı sıra henüz profesyonel olmayıp, fakat aklında güzel projeler olan arkadaşlarda olabilir. Üstelik sıfırdan yazmak yerine hazırda kullanabilir. Aklında işe yarayacak proje olupta domain ve hosting alamayan bir çok kişi vardır eminim.

Alper KICIRLI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence öğrenci arkadaşlar için vazgeçilmez fırsat. Çok güzel düşünmüşsünüz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5