İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Promosyon öneriniz ?

F

fenerli

Misafir
Bir web sitesinin kullanımını artırmak için 3 ay sürecek bir promosyon ile her 15 günde bir,
siteyi en fazla kullanan kişiye bir hediye vermek istiyorum.
Bu konuda (orta halli) bir öneride bulunabilir misiniz ?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
introduction_front.jpg

Fiyat : 81.435 EURO

pazarlik yaparsan fiyati düsürebilirsin :D

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu güzeldi :D

üyelik sistemine anket oturtabilirsin , hergün yeni bir anket ile ay sonunda ankete katılıp en cok yorum yapan kişi olabilir mesela..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bu renge ben katılmam bilesin !

sitenin içeriği ne ile ilgili olduğu önemli. mesela bende olsa Köpek güzellik yarışmasına davetiye veririm.. mause pad hazırlayıp verebilirsin..

F

fenerli

Misafir
crawler' Alıntı:
üyelik sistemine anket oturtabilirsin , hergün yeni bir anket ile ay sonunda ankete katılıp en cok yorum yapan kişi olabilir mesela..
Ben verilebilecek hediye önerisini sormuştum, ayrıca hediye kazanmak için üye olmak gerekmeyecek.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakma , kafam iyi biraz :)
rockN coke veya Barışarock bileti verebilirsin ya PS2 verebilirsin..

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Chester gibi, mouse pad, anahtarlik, kalem ..vs
Verecegin hediye sayisi fazla ise, bir matbaa ile anlasip bu hediyelerin ustune site ismini yazdirabilirsin.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hediyelerinin pahalı olması gerekmiyor. Ucuz ama iyi düşülmüş hediye bazen daha iyidir. Hediyeleri seçerken insanların alabileceği ama almak için zaman ayrmadığı ve ya üşendiği şeyleri seçmen insanlar tarafından daha olumlu karşılanır. Zaten çoğunlukla insanlar için "hediye" olması yeterlidir. Mesela çakmak. Çok ucuz olmasına rağmen genellikle insanlar para veripte çakmak almak istemez. Mod'un dedği gibi anahtarlık, kalem gibi şeyler ucuz ama ideal hediyelerdir. Vereceğin hediyeleri sitenin içeriğine ve ziyaretçi profiline göre şeçmen gerekli. Bu yazdıklarım büyük şirketler tarafından kullanılan taktikler.

Eğer ziyaretçi profili ve site içeriği ile ilgili bilgi verirsen daha çok yardımım dokunabilir.

F

fenerli

Misafir
caper' Alıntı:
anahtarlık, kalem gibi şeyler ucuz ama ideal hediyelerdir.
Bu tür hediyeler önerilmesini hiç beklemiyordum doğrusu, bir web sitesi için ise hiç uygun bulmuyorum.
Ziyaretçi profilinde ise yaş sınırımız yok.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tür hediyeler önerilmesini hiç beklemiyordum doğrusu, bir web sitesi için ise hiç uygun bulmuyorum.

Tabiki web sitesinden tutupta kalem verilmez. Ben sadece ucuz ama insanların çakmak ve ya küp not kağıtları gibi para verip de almaya kıyamadığı ama çok işlerine yarayacak şeyler güzel promosyon ürünleridir demeye çalıştım. Bu tarz ürünleri de dağıtırken süpriz hediyeler tarzı bir cümle kurman gerekli, ilk 5 kişiye kalem veriyoruz denmez. :rolleyes:

Ziyaretçi profilinde ise yaş sınırımız yok.

Forumda bir arkadaş ucuz kontör ve dakika satıyodu. Onunla anlaşıp isteyene kontör, isteyene dakika gönderebilirsin. Ama ben olsam elle tutulur bir şey gönderirdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5