İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Prostesto Ediyorum...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Protesto ediyorum...
Artık yeter Saatlerdır admınden cevap beklıyorum ancak cevap vermıyor ustelık uzun suredır onlıne olasına rağmen belki dğerlerı gibi sitemı sılıcem filan demıyorum ama forumlara bugunden itibaren mesaj atmıcam taa kı admın den doğru duzgun bi,r cevap alana kadar bu bir sitemdır nasıl admın bana cevap vermıyorsa ende onun forumlarına yazmıyoru taaakı cevap verene kadar, iyi niyetli bir protesto kımseyı karalamadan yapmak en ıyısi...

S

Senbul

Misafir
İyinetadmin acıklama yapmak yerine protesto ediyorum diye site banlamakla ugrasıyor.Sen banla kardesim ben uyeliğimi iptal ettim.zaten yakında yeni geldiğim bu forumuda bırakacam.Protesto edilince demek boyle oluyor.

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=5308&page=6&pp=10

sitem banblandı dem mesaj yazdım bir kişi dısında destek veren olmadı.Herhalde destek verirsek bizede banlarlar diye korkuluyor.unutmayalım beyler bayanlar iyinet eger webmasterlar sitelerini eklemezse bir hiçtir.Duyarlı olalım ve adminin bu konuda cıkıp tamam arkadaslar hata yaptım ve bu hatadan dolayı ozur diliyorum demesini beklerdim.Ama nerdeeeeeeeeeeeeee....

I

iyiliste

Misafir
Arkadas;
Bence de iyinetin sahibi yanlis yapiyor. Ama o kadar yazildi denilebilecek seyler soylendi. Ama adamin azicik umrunda degil. Ufacik bir aciklamada yapilmiyor.
Olayin yanlisligi ortada ve bunca tepkiye ragmen adminin hiçbirsey olmamis gibi seyirci kalmasi baska bir ayip.
Bu durumda bu konuda sahsen konusmayi yersiz buluyorum. Yapacak birseyim varsa sessizce yaparim ve isime bakarim.

Z

zeynelkoc

Misafir
Banner kodunun altındaki link kaldırılmış

Açıklama da en kısa zamanda umarım yapılacaktır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5