İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

protesto ediyorum

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu başlıkta
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=27709&page=4

foruma yeni gelen bi var yada yeni bir nickle giren.Ama bence yanlış yapıyor 3 mesajı var 3 üde saldırı yada küçük düşürücü amaçlı.Yani foruma niye üye oldugu ortada.Karaladıktan yada arkadaşın iişi bittikten sonra tekrar aramızda görebilecekmiyiz?
Evet ise özür dilerim.Ama hayırsa protesto ediyorum!

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Zaten kullanicilar da sizin anladiginiz kadar ne olup bittiginin farkindadirlar.
Artik burada kullanicilari da protesto etmeye baslarsak, bu forum amacindan uzaklasmis olur. Eger sikayetiniz varsa ozelden moderatorlere iletin.
Forumdan faydalanmaya ve paylasima odaklanin, kullanicilar hakkinda komplo teorileri kurmak kimseye fayda saglamaz.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting işini sadece tasarımını yaptığım müşterilere sağlayan birisiyim. Kendime ait birkaç dedicatedim var. Bunları neden söylüyorum? Temel amacım ferdi olarak ödediğim server paralarını daha aza indirgeyerek hem kendi müşterilerimi zor duruma düşürmemek hemde ödediğim yüklü ücretleri bir nebze olsa da asgariye indirmek. Yukarıda belirttiğiniz gibi herkes ticari kaygı içerisinde. Bu ticaretle uğraşan herkesin en doğal hakkı. Ancak isterdim ki bu kaygıyı yok etmeyi karalama kampanyası ile değil de yeni projeler üretmeyi felsefe edinerek müşterilere sunmak asli görevleri olmalıdır. Ayrıca burada bazı insanların yaptığı işi eleştirenlerin de neye dayanarak bunu söylediklerini haklı ya da haksız bir şekilde belirtmesini sağlamak. Hard drive dendiğinde bunun ne olduğunu bilmeyenler var. Buna rağmen hizmet sağlayan insanlar var. Bunun belirtilmesi ile bir serverin VPS olduğunu saptama amacıyla kullanıldığını söyleyenler var ya da bu paylaşımlı sunucuları gerçek dedicated serverlar olarak müşterilerine satanlar var. Bu forumda çok yeniyim ancak inanıyorum ki gördüğüm ortam karşısında Türkiye'nin her zaman en iyisi olarak kalacak bu kaynak forumunu lütfen dürüst bir şekilde ve sadece temel hedefi hizmet daha sonrasında ticaret olan bireyler olarak kullanmak isteyenlerin yardımcısı olalım. İnsanların kandırılmasını, büyük kampanyalar yapıp, kendilerinden fedakarlık edip hizmet vermeye çalışan insanların önünün kesilmesini PROTESTO EDİYORUM! Saygılar, Cihan KIZILGÜL...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5