İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Protesto -> TOSHIBA..

L

LifeNIC~

Misafir
Şirket içerisine 4 adet TOSHIBA Tecra A4 aldık. 2 tanesi 2 kere ekran kartı problemleri nedeni ile değişti son olarak benim kullandığımı şarj ederken aynı anda kullanamıyorum çünkü çok acaip elektrik kaçırıyor.

Toshibaya telefon açtım göndermemi söylediler, önceki değişenlerden biliyorum 1 ayda ancak geri geliyor. Madem beni 1 ay oyalayacaksınız neden laptop veriyorsunuz kardeşim. Laptop dediğin 24 saat yanında durur işlerini organize etmene yarar. Bizimkiler yanımızda olmazsa sudan çıkmış balığa döneriz...

Sen gel, satarken her türlü işi yap müşterinin **** yala (afedersiniz) ama desteğe gelince gönder bana al 1 ay sonra oh mis bu iş.

Keşke OEM masaüstü alsaydık doşşibadan iyidir.

Nefret ediyorum bu markadan artık. Kimse kullanmasın, teknik destek ağı sıfır arkadaşlar. HP ve Datron varken, hatalı seçim yapmışız.

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsi ayni..
bendeki dvd writer problemi icin adam komple makinayi aliyordu, yaw dedim iyimisin sen , sok writeri al onu..
e biz nerde test edecez, nerde edersen et kardesim banane dedim.. aldim makinayi.. 35 nci gun sifir writer geldi sukur ettik

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5