İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Protesto: Vodafone SMS Paketi

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Vodafone u kullanıcılarını koyun olarak gördüğünden dolayı protesto ediyorum. Turkcellde 35 kontore 1 ay boyunca sınırsız sms varken bizim vodafone operatorumuz haftada 15 kontore 5000 sms vermektedir bizim insan değil robot olduğumuzu o kadar sms i bitirebileceğimizi düşünmektedir.

Vodafone ile turkcell sms paketi arasındaki farkı protesto ediyorum.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bence bu proteston anlamsız :D

Sonuçta bunlar birbirinden bağımsız şirketler, her birinin yönetimleri farklı. Teknolojileride ve verdikleri hizmetlerin ücretleri de farklı.

Eğer sen bunlardan sana göre pahalı olanı seçtiysen bu senin hatandır :D sonuçta seni kimse zorlamadı, onu kullanmak zorundasın demiyor...

Gidersin başvurursun ücretsiz olarak turkcele geçersin, bu imkanın var galiba :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kapitalist mod protesto etmek benim kullanıcı hakkımdır.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sms olayını bilemicem ama cep 1 tarifesinden çok memnunum..

Her yöne ( sabit hatlar dahil ) 3 dakikası 1 kontör. ( 150 Knt yüklersen )

Birde cep aran kampanyasına dahilsen yan gel yat.

En son 1 ay önce 150 kontör aldım ve şirket için kullanıyorum. yani devamlı sağı solu arama durumundayım. Bir o kadarda arandığım için günde en az 10 kontör cep aran kampanyasından geliyor. e zaten 3 dakikası 1 kontör. ara ara bitiremiyorum :)

Sonunda aradığım tarifeyi buldum.
Tavsiye ederim.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
arama konusunda 250 kontör yüklediğinde 15 dk 1 kontör oluyor o konuda güzel fakat sms tarifesi başlı başına bir kazık bu konuyu vodafone ın görebileceği yerlere getirmeyi planlıyorum

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Sms konusunda bende şikayetciyim. Şu anda faturalı kullanıyorum. Şu vodafone sınırsız 30 lira olandan. Sms de alıyorum 5 lira aylık yine vodafone sınırsız. Fakat kız arkadaşımın hattı öğrenci ve sms konusunda sıkıntı çekiyor.

Sen tutup 1 haftaya 5000 sms vericeksin. Diğer kampanyanda ise günlük 100 sms sınır koyucaksın bence cok saçma. 100 sms sınırını kaldırmaları lazım. Yada avea'nın yaptığı gibi 39 kontöre 5000 sms 1 aylık veriyor avea. Vodafone'da boyle birşey yaparsa işte o zaman tadından yenmez :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Sms olayını bilemicem ama cep 1 tarifesinden çok memnunum.
Her yöne ( sabit hatlar dahil ) 3 dakikası 1 kontör. ( 150 Knt yüklersen )
Birde cep aran kampanyasına dahilsen yan gel yat.

Bende aynı tarifedeyim ve cok memnunum. SMS konusunada farklı bir çözüm ürettim, sürekli yurt dışına sms gönderiyordum. Karşı tarafın SMS tarifeleride pahalı bir hale gelince oturdum web tabanlı bir mesajlaşma sistemi hazırladım.

Normalde, yurtdışına 1 sms 3 kontordü. Gunde ortalama 10 SMS gonderdiginizde, ay sonunda 900 kontore karsilik geliyordu.. Şuan benim geliştirdiğim sistem üzerinden yazışıyoruz ve ortalama 1 kontore 150-200 mesaj gönderebilmekteyim. Üyelik yapısını geliştirdikten sonra başkalarının kullanımınada sunabilirim.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende cep 1 tarifesini kullanıp gayet memnun olanlardanım, sms olayına gelince en son ne zaman sms gönderdiğimi hatırlamıyorum desem yeridir, ama vodafone internet sitesinden şebeke içi gönderilen ücretsiz sms kapasitesi yeni 10'a çıkadı ve sms'ler karşı tarafa cepten geliyormuş gibi gidiyor yani netten gönderildiği belli olmuyor, bu ücretsiz hizmetide herkese tavsiye ederim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben Türkiye'ye geldiğimde bir tarifeye geçtim,size de öneririm.
Aylık 45 milyona her yöne sınırsız konuşuyorsunuz,mesaj gönderebiliyorsunuz.
Detayları vodafone bayilerine sorun. :)

sinan1912

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende aynı tarifedeyim ve cok memnunum. SMS konusunada farklı bir çözüm ürettim, sürekli yurt dışına sms gönderiyordum. Karşı tarafın SMS tarifeleride pahalı bir hale gelince oturdum web tabanlı bir mesajlaşma sistemi hazırladım.

Normalde, yurtdışına 1 sms 3 kontordü. Gunde ortalama 10 SMS gonderdiginizde, ay sonunda 900 kontore karsilik geliyordu.. Şuan benim geliştirdiğim sistem üzerinden yazışıyoruz ve ortalama 1 kontore 150-200 mesaj gönderebilmekteyim. Üyelik yapısını geliştirdikten sonra başkalarının kullanımınada sunabilirim.

çok çok çok acil kullanıma sokmanız gerekiyo :)). yurt dışına çıkıcam 1 ay sonra artk orda kalıcam ve türkiyeye mesaj göndermem lazım. günde 1 kontre 150-200 sms şaka gibi. gerçek olmasını umuyorum. :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
bende bu ara sunmak istiyorum ama işlerim nedeniyle zaman bulamıyorum. kullanıma açarsam buradan bildirecegim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5