İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Proxy ile Hile Yapmak

B

batuhan

Misafir
Google adsense proxy ile hile yapılmasına izin veriyormuş araştırdığım ve sorduğum kadarıyla bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı ?

T

The_Best

Misafir
Arkadaşım kendin beyan ediyorsun hile diyorsun zaten, google adsense kuralları hileye kesinlikle müsade etmez, deneyen olursa banlanır.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Google'ın hile yapmaya izin vermesi imkansız birşey.

B

batuhan

Misafir
Bu banlanır sözcüğü forumda ilk konulardan beri söyleniyor fakat şu soruların cevaplarını bilen bir arkadaş yok veya bilgi vermek isteyen yok.

Proxy kullananlar ne kadar süre içinde banlanıyor ?
Proxylerin yakalanmama gibi bir ihtimal varmı ?
Tıklama yapılan Ip adreslerinin proxy oludğu nasıl anlaşılıyor ?
Bütün Iplerin proxy kontrolü ay sonu yapıldıktan sonramı banlanıyor bu kişiler ?

M

Melvana

Misafir
Şimdi düşünüyorsunuz ve diyorsunuz ki, bu G reklamları ip'lere göre gösteriyorsa US'den bir proxy ile bağlanırım siteye ve tıklayıp tek tıklamada 2$ alırım.

G de bunun düşünülebileceğini biliyor ve diyor ki; aldattıklarını sansınlar. Internet Explorer hangi dil kullandığını söylüyor, hangi yamaların yapıldığını söylüyor, hangi pluginlerin kurulu olduğunu söylüyor, ekran çözünürlüğünüzü söylüyor, renk derinliğinizi söylüyor. Sadece IE değil, tüm browserlar bu bilgileri her bağlandığınız web sitesine söylüyor.
G hiç elini sürmeden her dönem sonunda programlarına diyor ki "sıradan elden geçirin bakalım şu Adsense üye siteleri". Programlar incelemesini yapıyor ve diyor ki "efendim şu şu şu sitelerde reklama tıklayan başka yerlerdeymiş gibi görünüm vermek isteyen şu şu şu kişiler şu tarayıcıyla, şu dille, şu pluginlerle, şu ekran çözünürlüğüyle, şu renk derinliğiyle şu şu şu reklamlara tıklamışlar...".

Peki, G sonra ne yapıyor onu da siz söyleyin.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden dürüst kazanmak varken üç kuruş için proxyle kasacaksın ki? bence değmez banlanmaya

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
batuhan' Alıntı:
Bu banlanır sözcüğü forumda ilk konulardan beri söyleniyor fakat şu soruların cevaplarını bilen bir arkadaş yok veya bilgi vermek isteyen yok.

Bütün Iplerin proxy kontrolü ay sonu yapıldıktan sonramı banlanıyor bu kişiler ?

Bu forum google adsense in nasıl aldatıldığının tartışılığ bir karara varılması için uygun bir yer değil.
Lütfen, bu konu için daha uygun bir platfrom bulun.
Adsense gelirinizin artırılmasına ilişkin yollar arıyorsanız ve hilesi olarak kazanmaya çalışacaksanız sorun yok.
Amacınız hile yaparak kazanmak ise bunun konuşulduğu başka yerler var araştırın google a girip:

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=adsense+hile&btnG=Google'da+Ara&meta=
ama söyleyeyim bulacağınız sonuçlar hep aynı yeri işaret ediyor..

Saygılar...

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense iptali acil bir şey olmadıkça ay bitikten sonra, ayın ilk 10 gününde oluyor.
3 kişide duydum zamanlama böyle.

B

batuhan

Misafir
İşte bu bilgi yoktu forumda

Melvana teşekkürler bilgilendirdiğin için

T

türkelit

Misafir
arkadaşlar internet'te olduğum zamanlar genelde bir yandan da html sayfaları hazırlamakta olurum.. bu html sayfalarında da adsense reklamları bulunmakta tabiki..bilgisayarımın adı aydın..dikkatimi çekense :hazırladığım html sayfalarını i.e de ön izleme yaparken adsensede çıkan reklamların(bir yandan da internet'deyim demiştim ya) devamlı aydın kelimeleri ile çıkması..aydın otelleri,aydın turstik vs.vs.. ben bunu bilgisayarımın adını değiştirerek birkaç defa denedim ve sonuç aynı ...bilgisayarımın ismine göre reklamlar çıkıyor ..
Demek istediğim google serverleride dikkate alıyor galiba.. proxy leri google kesinlikle çözer!! Milyar $ Dolarlık Şirket bu !

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
HTTP_X_FORWARDED_FOR degişkenin degiştmen gerek hile yapabilmen için ama bunu degiştirmeninde yolu elit proxy kullanmak ama bu proxy ile girersen reklamları çıkartmaz google.
elit proxy ile test edip bakabilirsin.Adamlar aşmış olayı :p

B

batuhan

Misafir
Yoktur bende öyle yapıyorum şu anda ay sonu sonucu buraya yazıcam :p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya allah aşkına biz türkler niye böyleyiz. Her el attığımız yeri kurutuyoruz. neden herşeyi kuralına göre yapıp kazancımızı devamlı kılmak varken, hile yaparak hem kendimizin banlanmasına hem google nin bize karşı sürekli önlem almasına ve bize kötü gözle bakmasına neden oluyoruz... emek veren her zaman emeğinin karşılığını alır bunu unutmayalım. buda bu tartışmanın son noktası olması dileğiyle...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki sormak istiyorum benim yurt disinda bir sunucum var sunucu windows2003 server browser ingilizce renk çözünürlüğü renk derinliği versiyonu yüklü olan pluginleri vs. hepsi amerika da olmaya uygun çünkü sunucu amerika da. ben bunun üzerinden proxy ile sponsorlara tiklarsam nasil ayikirlar veya ayika bilirler mi ?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
High Anonimity Proxy proxyler kullanmanız gerekiyor ve bunuda
http://www.developera.com/vip/ buradan kontrol edebilirsiniz. yanlız bütün proxleri burada tanıyamıyor.
ve ayrıca pc adınıda değiştirin.

sadece bilgi olsun diye yazdım. Hileyi kimseye tavsiye etmiyorum.

B

benbigun

Misafir
batuhan' Alıntı:

Ben size cevap vereyim.

Proxy kullanarak adsense reklamlarına tıklarsanız bir ay boyunca hiç birşey olmaz gayet güzel tıklarsınız. Bir ayın sonunda, hesaplar, hiç üşenmeden ve gözden kaçırılmadan, bir çok insan tarafından, en ince detayına kadar incelenince, hesabınız kapatılır.
Proxylerin yakalanmama gibi bir ihtimali yok. Proxylerin nasıl oluştğu hakkında inceleme yaparsanız bunu daha iyi anlarsınız.
Proxynin proxy olduğunu sizden önce google biliyor :)
Son sorunuz biraz karışık olmuş ama proxy kullanarak google reklamlarına tıklama yapan kişilerin hesapları ay sonunda mı banlanır diye soruyorsunuz sanırım bunu da ilk soruda yanıtlamıştım. Bu sadece google ve reklamları için geçerli olan bir sistem değil tıklama üzerine ödeme yapan tüm sistemler için geçerlidir.

S

superlative

Misafir
batuhan' Alıntı:

http://www.knowhow.gen.tr/araclar/ip.asp#proxy adresinde bu sorularının cevabı var. Google Adsense için hazırlamadım bu sayfayı sadece proxy arkasında olup olmadıgınızı soyleyen bir sürü sayfa var ama bilgi veren yoktu. Yabancı kaynaklardan proxyler hakkında öğrendigim bilgileri türkçe olarak yazdım. Amacım hileyi teşvik etmek değil proxyler hakkında bilgi isteyenlere kaynak sunmak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5