İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Proxy

I

internetten_para_kazanmak

Misafir
Proxy nedemek . Bununla aynı sponsora aynı günde birden fazla tıklama falan mümkünmüş.

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ha iştetürk mantığı:)
adam normal yollardan tıklamayı nasıl artırırım die düşünmek yerine hemen hileye baş vuriim:)))
Genelde hepimiz böyleyiz. Hatta bir zamanlar ben de böyleydim ama onun için bizi daha yeni paypal'e kabul ettiler ve hala cc'lerimizi kabul etmiyorlar...
Sözüm direk sana değil internetten_para_kazanmak
Hepimize
proxy havuz demek:)
Sana örnekle açıklıyım.
Diyelim ki bir bakkal(sponsor) günde herkese en fazla bir ekmek veriyor ve sen 1 ekmekle doymuyorsun. Önce sen gidiyorsun ekmeğini alıyorsun(normal tıklama). Sonra kapıcıyı yolluyosun onun hakkı olan ekmeği alıyosun(proxy1 ile tıklama). Sonra çoluk çocuk kim varsa onları gönderiyorsun onlar birer tane ekmek getiriyor(diğer proxyler) bu sayede sen de çok ekmek yemiş oluyorsun.

I

Misafir
Şu hit yollayan sponsorlar hakkında bilginiz var mı?
Bana önericeğiniz var mı?

I

Misafir
kızma yahuu daha yeni yeni öğreniyorum.
hit yollayanlaradan bahsediyorum. hani tıkladığın linke göre credi verip kazandığın krediye görede sayfana ziyaretci yollayan sistemlerden bahsediyorum.

R

Radyoblue

Misafir
Arkadasimizin da bahsettigi olay toplistlerde suc sayiliyormu??Kimi diyor(bir iki kisi biliyorum)bir cesit reklam bu diyolar,ama ben pek katilamiyorum,haa söyle olsa sitemiz ingilizce olsa bunu anlayisla karsilarim,ama türkce sayfayi autoda dolastirmak biraz ters geliyor,bilmem ne dersiniz?

saygilar

I

Misafir
ya nasıl yapıldığını söylicekmisiniz, söylemicekmisiniz.
Ayrıca popup destekliyormu?

T

türkelit

Misafir
Arkadaşlar...
önce googlde webclicker diye arayın..
buldunuzmu programı download edin ...ha birde crack ini bulmaya çalışın..
çünkü download versionunda proxy ve link limiti var crack ini buldunuzmu
tüm limitler kalkıyor.
Şimdide googlde proxy list diye arayın...
buldunuzmu? şimdi ekleyebildiğiniz kadar proxy ve ekleyebildiğiniz kadar adres ekleyin webclicker programına... yallaah...
isterseniz programı sabaha kadar açık bırakın.
yukarıda adres dediğim tabi (hangi linke hit veya click göndermek istediğinizdir !
haa birde dikkat edin fazla aşırı gitmemeye(site filan çökertirseniz sorumlusu ben değilim oki)
480 proxyle bir anda 22 linke bizzat kendim denedimde :)
Şaka biryana dikkat edin!

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
headstrong.de de olacaktı o program
ama bulabilirseniz meliksah yapımı webclicker bulun. bide yeni fakehit servisleri çıktı oda işinizi görür.. ama bu tür programlar kendini çok belli ediyor. hesabınız kapatılır kesinlikle...

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar olur yani.... sonra da ayyyy adnetwokler bizleri kabul etmiyor zirvasi edilir yuz kizarmadan...

H

hibrahim

Misafir
evet arkadaşlar ya eğer clicker, proxy vs kullanacaksanız hiç üye olmayın boşuna türkiyenin itibarını düşürüyosunuz.. sen proxy ile tıklama yaptığın sürece adam bakıcak infona türkiye sil bütün türkleri gerçekten bunu yapan firmalar var.. dikkat edelim 3 kuruş fazla kazancaN!!! DİYE herkesin ekmeğiyle oynama...

I

Misafir
şu programların tam adreslerini ve nasıl çalıştıracağımızı anlatırmısınız....

Hep bizi sömürdüler Şimdi sıra bizde

H

hibrahim

Misafir
hemen yazalım YA BİZ NE DİYORUZ SEN NE DİYON ÖYLE YAPTIĞINDA SANA PARA FALAN YOLLAMAZLAR!!!!!!!! ADAM SALAKMI ŞÖYLE DÜŞÜN senin kullanacağın programın ANLAŞILACAĞI sistemler var.. şimdi sen dk da 10 tıklama yapıcan onlar anlamıcaklar.. hemde butun tıklamalar proxy üstünden geliyor.. dicen ki proxy yi anonymous yaparım o zaman da tıklamanın geldiği http-referrer belli olmadığı için saymazlar. ANLAYACAĞIN CLİCKER, PROXY KULLANARAK KAZANDIĞIN CLİCKLERİ ÖDEMEZLER..............

I

Misafir
yahu spnsorlar için değil , öğrenmek istiyorum
lütfen anlatırmısnız şunu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5