İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

proxy

I

internetten_para_kazanmak

Misafir
Proxy nedemek? Bununla aynı günde sponora aynı bilg.dan birden fazla hit gündermek falan mümkünmüş

T

Turkfun

Misafir
Dostum Proxy Bir Nevi Sahte İp Demek... Hatta Sahte İptir :) Ewet Dedikleri Doğru Proxyle Sponsora Bir Çok Hit Göndermiş Gözükebilirsin DE Kazanacağın Haksız Para veya Kazanç Seni Rahatsız Etmicek Mi ? Ayrıca Sponsorlarda Salak Degilya Proxy le Proxy Olmayan Sayaçlar Piyasada Fazlasıyla Mevcut... Bilmem Anlatabildim Mi ?

R

Radyoblue

Misafir
Benim bildigim yani duydugum proxy leri kullanmak icin bir programcik gerekliymis,bu programida hekerler para ile satiyormus.

ucuza var mi ?? :))))

T

Turkfun

Misafir
Radyoblue Program Felan Gerekmiyor Babacan... Senin Bahsettiğin İrc Proxy ler Onlarla Saldırı İçin Program Gerek.. Sen İste Ben Sana Dünyanın En İyi İrc Flooder i Palin-3 ü Beleş Verim Sorun Deil :p

R

Radyoblue

Misafir
Benim pek bilgim yok,duydugumu söylüyorum sadece,ama bu proxy lerle hit alimida var,ben ondan bahsetmek istemistim aslinda,o programda bir yigin proxy varmis,(3000-5000 yada fazla),bu programi kendi sitenin sayaclarina yönlendiriyosun,böylece toplistte üstlerde yeralip gercek tekil hitlere ulasiyosun,aslinda iyi bisey :)))) isin haksizlik yönüyse baska tabi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5