İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR'siz Siteleriniz 100 TL'ye PR2 yapılır!

BoranAkkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Malasef hocam :/ Bunun için bilgisayarın yaklaşık 1.5 ay açık kalması gerekir ki bu da mümkün olmayan bir şey. İlginiz için teşekkür ederim yine de.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Önce yap sonra ödemeni yapayım kabulünmüdür?

Ödemenin 60 lirasını iş başlamadan en fazla 2 gün öncesinde alacağım. Diğer kalanını ise pagerank artışı görülmeye başladığı zaman.

Ne anlamı kaldı 40 tl daha vereyim hepsini baştan vermiş olayım?

BoranAkkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Önce yap sonra ödemeni yapayım kabulünmüdür?

Ne anlamı kaldı 40 tl daha vereyim hepsini baştan vermiş olayım?

Aslında "pazarlık gibi" 50-50 olarak düşünülebilir.

Bunu yaparken birtakım masraflarım olacak. Onları gidermek amaçlı. Yoksa hiç bir şekilde sorun olmazdı.

Ayrıca şu an repimin - olduğunu gördüm. Nötr idi. Brky isimli arkadaş* -rep vermiş. Yaşımı sormuş ki yaşım 19. O kişinin böyle sebepsiz bir şeye -rep vermesi kendisinin küçüklüğündendir. Bu kimseyi yanıltmasın.

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaç kere denedin ve başarılı oldun?
Programla PR falan artmaz.

Pagerank mantığı bellidir ve matematiktir. Temiz ve kaliteli backlink alırsan artar başka türlü artmaz. Pagerank için garanti de veremezsin

Bir tane domain koy ortaya 1 hafta sonra PR2 olursa sana 10 tane müşteri bulucam...

A

a.ışık

Misafir
google'ın pr güncellemeleri şu anda muamma, hatta pr sisteminden tamamen vazgeçeceği bile internette dolaşıyor.. biliyorsunuz uzuuuuuuun bir zaman pr güncellemesi bekliyoruz ama hala yapılmadı. çalışmanızı sadece pr'ye bağlamak bence hatalı olur..

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
E geçtiğimiz süre boyunca bi 20-30 siteyi herhalde pr2 yapmıştır görmek isteriz demi?

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Kaç kere denedin ve başarılı oldun?
Programla PR falan artmaz.

Pagerank mantığı bellidir ve matematiktir. Temiz ve kaliteli backlink alırsan artar başka türlü artmaz. Pagerank için garanti de veremezsin

Bir tane domain koy ortaya 1 hafta sonra PR2 olursa sana 10 tane müşteri bulucam...

yani programla olmaz bu işler hemde 1 haftada geç bunları arkadaş pagerank güncellemesi die bişey var yıllardır sen nasıl oluyoda bir haftada yapıon bi kanıt ver görelim

EnderX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar bu konuya yorum bile yapmıyacaktım ama ya böyle oyunlara inanmayın adam dolandırıcı , ilk önce bi googlede arayın pr arttırma yolları diye çıkar hiç 1 -2 hafta içinde pr program ile arttırılır mı bu arkadaşa sadece gülüyorum ve dolandırıcılıktan dolayı banlanmasını rica ediyorum yöneticilerden ...

dezda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar bu konuya yorum bile yapmıyacaktım ama ya böyle oyunlara inanmayın adam dolandırıcı , ilk önce bi googlede arayın pr arttırma yolları diye çıkar hiç 1 -2 hafta içinde pr program ile arttırılır mı bu arkadaşa sadece gülüyorum ve dolandırıcılıktan dolayı banlanmasını rica ediyorum yöneticilerden ...

Arkadaş en güzel cevabı vermiş bu şahsa yazık insanları kandırmaya çalışıyorsun.:eek:lmadı:

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
kanıt göster kardeş bize lafla peynir gemisi yürümüyor
arkadaş millet çıldırdı iyice ha

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
refaranslarını daha önce calıştıgın kişileri göster de artık güncelleme oluyormu ki ya baya zamandır olmuyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5