İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ps2 alcam fakat çok bir bilgim yok

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ps2 almayı düşünüyorum ( 3 çıkıyo biz daha yeni alıyoz ps2 :) ) fakat biraz kafam karıştı cip de takdıracağım için bir ton marka varmış ciplerdede önerilerinizi bekliyorum.birde istanbulda oturuyorum doğubank dan almak istiyorum ucuz oluyo biraz daha ama bazı arkadaşlarda ordan alma falan diyolar.tavsiyelerinizi bekliyorum

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cip olarak şu an piyasada en iyisi messiah 2 pro dur.Fakat bazı yerler bu çipleri hatalı veya eksik takıyor ve bazı ntsc formatlı oyunları renksiz oynatabiliyor.Bunada dikkat et.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibrahim koknar @bi ile görüş derim onda bu tür malzeme çoktu belki elinde mevcuttur uygun fiyata satıyordu bi ara...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marc tı galıba iyi olan chip in adı ben 2 sene oynadım ole bozuldu oda elektrık sebekesınden kaynaklanıyorsu chıp ten degıl

E

echo

Misafir
aslında çip mip hikaye alacaksın bi tane 120 gb hdd , yükleticeksin oyunları oynıyacaksın güzel güzel

hemde lens ömrü 2 kat uzar.şiddetle tavsiye ederim

ps2 ye hdd takmak için network adapter lazım dediğimi bi düşün

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo onu bir akdaşda söyledi aslında fiyatları hakkında bir bilgin varmı
düz slim chipli ne kadar
düz slim hdd li ne kadar
birde doğu bankdan alıpta sorun yaşayan varmı aranızda ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5