İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Psd to CSS işleminde kampanya! Sayfa başı 50 TL yerine 30 TL! Bu fırsatı kaçırmayın!

Zomb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
psd.png

Merhabalar,
Bir yıldır css üzerine kendimi geliştiriyorum. Son 6aydır düzenli olarak psd to css işlemlerine yoğunlaştım ve bir çok psd çalışmanın w3c standartlarına uygun olarak dökümünü gerçekleştirdim. Şuan bir şirkette arayüz geliştirici olarak çalışıyorum yani tüm gün psd to css işlemleriyle ilgileniyorum.

Fotoğraf makinesi alacağımdan dolayı böyle bir kampanya yaparak sizlere ve bütçeme yardımcı olmaya karar verdim.

Yaptıracağınız css dökümde kodlar karmaşık değil, belirli bir düzen içerisinde yazılacaktır. 30 tl alacağım diye karmaşık yeniden düzenlemez bir döküm gerçekleştirmeyeceğim. Referanslarımın kod yapılarını incelediğinizde bunu sizde farkedeceksiniz.

Dökümünüz, Firefox, Chrome, İnternet Explorer gibi çok kullanılan tarayıcılarda test edilerek farklılık varsa tarayıcıya özel kod yazılarak farklılık giderilecektir.

İsteğinize göre jQuery çalışmaları dökümlerinize entegre ediyorum.

30 tl sadece 1 sayfa fiyatıdır, 5 sayfa üzeri indirim yapılır.

Not: Alışveriş sitesi, arkadaşlık sitesi, portal gibi tasarımlar kampanyaya dahil değildir. Fiyat isteyebilirsiniz.

Referanslar için pm isteyiniz.

Ödeme Seçenekleri;
- İşbankası
- Akbank
- Garanti
- Misli

İletişim; zombie(at)mekanrock.net ya da PM

Teşekkürler.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Yasak değilde hocam konuda ki ilk mesajı editleyebilir. Sadece kirlilik oluyor başka birşey değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5