İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

psycho nickli arkadaş

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
Siteniz PR:5 olan [URL="http://www.inodata-isogen.com/"]data[/URL] adresine eklenmiştir

Eklemeniz gereken kod

<a href="http://www.gazetemedya.net" title="gazeteler, gazete oku, gazete" target="_blank">gazeteler</a>

teşekkürler

bütün link değişimlerinde bu mesajını görüp link değişim yapmışsınızdır.
Arkadaş bütün linkleri kaldırmış.
Bilginize...

konuyu yanlış yere açtım sanırım uyku sersemi :(

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsenin linkini kaldırmadım net-in-one.com ve inodata-isogen.com un indexlerini birbirine karıştırdım herkesin tek tek konulardan linklerini alıp ekliyorum kodlarınızı yazın buraya ekleyeyim sizleride. silme gibi bi söz konusu olamaz. iyi çalışmalar.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçerli bir açıklaması yoksa burada bir daha zor değişim yapar..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
uyarı icin teşekkurler linkini kaldırdım bende forumu uyanıklar basmış haberimiz yok

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçerli bir açıklaması yoksa burada bir daha zor değişim yapar..

uyarı icin teşekkurler linkini kaldırdım bende forumu uyanıklar basmış haberimiz yok

arkadaşlar kimsenin linkini kaldırdığım falan yok, sadece yanlış indexi atmışım net-in-one.com un indexini tutupda inodata-isogen.com adresine atmişim anlatabildimmi? bu sayede linklerin geneli gitti ama 2 gün önce belirli sitenin yedeğini almiştim isteyen kodu siler isteyen silmez eywallah ama ben genede o indexi aticam tek tek link değişimi yaptiğim kişilerin linklerini ekleyeceğim siz beni ister ekleyin ister eklemeyin size kalmış artık sizin düşünceniz burada herkesi silecek olsaydım şayet daha önceden bir sürü site ile yaptım sorun olmadı sadece net-in-one.com un indexini yanlış sitelere atmam benim kendi kabahatımdır. Yanlış atmışım indexi o yüzden sitelerin bazıları gitti ama ekleyeceğim hepinizi kodunu veren arkadaşları ekleyeceğim iyi çalışmalar.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Öncelikle linki kaldırdığını düşündüğünüz kişiye ulaşmayı deneseniz.

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Duman 2 siteye de kodunu ekledim varsa şayet sitede kodu olmayan ekleyeceğim arkadaşlar.

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle linki kaldırdığını düşündüğünüz kişiye ulaşmayı deneseniz.

yargisiz infaz gibi arkadaşlar bir sorsalar niçin sildi diye gibi cesine direkt forumda hakaret etseler daha iyiydi Tecrube puanimi ve % değerlerimi düşürdüler yani baya bi insanın zoruna gidiyor.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
linki kaldırdıgın için - itrade kullanılmaması gerekiyor. iyinete konuyla ilgili başvur. o daha iyi bilecektir dogrusunu..

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linki kaldırdıgın için - itrade kullanılmaması gerekiyor. iyinete konuyla ilgili başvur. o daha iyi bilecektir dogrusunu..

lınk degısımlerı ıcın Trader kullanılabılıyor
fakat karsı tarafın bır savunmasını dınlemek lazım :)
belkıde en az 10 sıtemın lınkı vardı sıtesınde sabah gordum konuyu arkadasın acıklama yapmasını bekledım nıtekım acıklaması geldı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende siteniz açılmıyor o yüzden kontrol edemiyorum :(

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kodlar sitesinde gözüküyor oldukca fazla sayıda, sanırım link kaldırmak gibi birşey söz konusu değil :)

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski indexi tekrar attı heralde..

eski index vardi yedek olarak ama atmaya kalkmaz bu kadar tepki verildi forumda burnumuzdan getirildi hiç gereği yoktu bu kadar lafa söze ve konuya özellikle. Her neyse herkesin sitesi eklidir, fazla söze gerek yok - puanlar için hiçbir şey söyleyemiyorum ve demiyorum

tek kelime söylüyorum Emeğe saygı biz o kadar kötü biri değiliz bu zamana kadar herkes ile link değişimi yapmış insanım ilk defa bu kadar talihsizlik başıma geldi ve bu kadar tepki gördüm hiç olmadık yere ama bişi demiyorum

kararı sayın iyinet versin bu konuda hatamız kusurumuz varsa.

iyi çalışmalar herkese.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Peşin Hüküm Direkt Olarak insan Suçlamayın Artık. Adam Burada Ve Açıklama Yapıyor. önce Bir Sorun.

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bana böyle bir post gelmedi daha önceden Romantik, serki nickinden geldi ona da gerekli açıklamayı yaptım. yanlış indexi atmışım şu an indexi atiyorum dedim ve aynı indexi geri aynen attım. yanlış index atmak şayet bizim itradelerimizi derecelerini - (eksi) yapıyor ise şayet birşey demiyorum. ßu konuyuda sizden görüyorum böyle bir post bana gelmedi gelseydi şayet gereken açıklamayı bizzat arkadaşa yapardım gereken açıklamayı da herkese yaptiğimi düşünüyorum iyi çalışmalar...

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim tüm linklerim arkadaşın açıklamasında belirttiği adreste mevcut hemen yargılamak yerine önce bi dinlesek kontrol etsek daha iyi olur.Kolay gelsin

teşekkürler creep anlayışınız için sağolun iyi çalışmalar sizede herkes sizin gibi olsa ne güzel olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5