İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ptc de reklammı yapamıyorsunuz

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar baktımda sterlingrewards hiç kimse uye olmamıs
site no minumum tarzı
(o tarz siteler 174 $ bende alıcam bir tane o script ten daha param birikmedi)
cok guzel calısıyor
alt uyem olmadıgı halde 1 dolarım birikti ayrıca puan sistemi car gunde 30 puan kazanıyorsunuz 3 dk da su anda ve hergun katlanıyor
puanlarla reklam verebilirsiniz. ptc reklama ihtiyacı olan herkez reklam versin. alt uye toplayın daha sonra. yada site reklamınızı yapıp hitinizi katlayın.
site 5 dolar olunca oduyor. daha ne istiyorsunuz.
hadi uye olunda para kazanın azcık:

http://www.sterlingrewards.com/signup.php?r=2546

P

parabelsem

Misafir
ya ben sterling rewards da param 0.2 dolar olunca para isteme butonu cıktı.Neyse parayı istedim 3 is gunu icinde aranız yatacak dedi.1 ay oldu hala yatmadı.Madem 5 dolar limit var niye 0.2 dolar olunca para isteme butonu cıkıyor.Ne garip sponsor yaa :shock: :shock: :shock:

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orada paranız 5$ olunca hesabınıza yatıyor Bu Tarz Sitelerin Hepsi Böyledir. 20 Cent ile redemption center den 100 1/10 cent PTC's
5 Second Timer
satın alabilirsin
iyi değilmi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5