İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PTC, PTS, PTR 1 sitede

ramisk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede türkçe bir sitede ilk PTC, PTS, PTR, aynı panelde üstelik hiç görülmemiş yüksek fiyatlarda kazanç şansı!

Sistemde bulunan reklamlar türleri: PTC, PTS, PTR,
Sistem EURO üzerinde çalışmaktadır.
PTC ile ortalam 1 reklamdan elde edebilceğiniz gelir: 0.01€ - 0.25€ arası
PTS ile ortalama 1 reklamda elde edebilceğiniz gelir: 0.10€ - 5.00€ arası
Minimum ödeme: 50.00€ Paypal (Ödemeler her ayın 1'inde ödenir)
Sistem üzerinde para haricinden puan kazanarak market bölümümüzde puanlarınızı harcaya bilirsiniz.

Üstelik sisteme reklam vere bilirsiniz
İstediğiniz türden sitemize kolayca reklam vere bilirsiniz
Kaliteli, Güvenilir, Hesaplı, Reklam paketleri ile sistem üzerinden kolayca reklam verebilirsiniz..

Not: Sistem şuanda beta aşamasındadır çok kısa süre içerisinde çok büyük değişiklikler olup reklam fiyatlarında daha büyük artışlar göre bilirsiniz sistemde şuanda beta olarak faliyetdedir ileride kategorisinde hiç görülmemiş değişiklikler ve çok daha kullanışlı sistemi ile hizmetinizde olacaktır herhangi bir hata görün iseniz lütfen bize iletişim sayfalarında bildiriniz..)

A

a.ışık

Misafir
değerli ramisk, biz sizin hitinizi ve üye sayınızı arttırabiliriz! :)
detaylı bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçiniz, aramızda dostluk olmalı. ;)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eleştirilerinizi lütfen olumlu yönde yapınız. Olumsuz , yıkıcı eleştirilerin hiç kimseye faydası yoktur. Konuda ki gereksiz mesajlar silinmiştir.

İxirle.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Site güzel olmuş elinize emeğinize sağlık inş istediğiniz düzene gele bilirsiniz şuanda sitenizde sorun ola bilir siz bunu düzelte bilirsiniz piyasada böyle siteler çok ama inanın hepsi sizin sitenizden daha kötü + reklam fiyatları çok düşük kaşıkla veriyolar kepçe ile alıyolar misali neyse fazla uzatmadan size başarılar üye oldum siteye kazanmaya başladım bile :) 1 günde hatta 3 saatde 5 euro :) süper bişe bence ödeme yaptığınız zaman bu site çok daha iyi olacak eminimki ödemede yapacaksınız bu arada - yorulmalara kafanızı takmayın böle kişiler çıkacaktır..

bir hevesle yapmışın ama tutmaz gibi geldi bana..

Kardeş lütfen ilk önce emek nedir onu öğren ve saygılı ol yorumlarını yazmadan önce düşün ;)

Eleştirilerinizi lütfen olumlu yönde yapınız. Olumsuz , yıkıcı eleştirilerin hiç kimseye faydası yoktur. Konuda ki gereksiz mesajlar silinmiştir.

Teşekkürler..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Merhabalar,

Site güzel olmuş elinize emeğinize sağlık inş istediğiniz düzene gele bilirsiniz şuanda sitenizde sorun ola bilir siz bunu düzelte bilirsiniz piyasada böyle siteler çok ama inanın hepsi sizin sitenizden daha kötü + reklam fiyatları çok düşük kaşıkla veriyolar kepçe ile alıyolar misali neyse fazla uzatmadan size başarılar üye oldum siteye kazanmaya başladım bile :) 1 günde hatta 3 saatde 5 euro :) süper bişe bence ödeme yaptığınız zaman bu site çok daha iyi olacak eminimki ödemede yapacaksınız bu arada - yorulmalara kafanızı takmayın böle kişiler çıkacaktır..

Kardeş lütfen ilk önce emek nedir onu öğren ve saygılı ol yorumlarını yazmadan önce düşün ;)

Teşekkürler..

Kardeş lütfen ilk önce emek nedir onu öğren ve saygılı ol yorumlarını yazmadan önce düşün

yazmıcaktım ama sen yazmadan önce düşün emek verdiyse kendi kazanacak bende tutmaz gibi geldim ayrıca emek neki basit bir hazır scrip almış o kadar ödemeleri yapmadan kaçıp giderse ben onun emeğini görürüm..

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım rakipler birbirlerini olumsuz görmekten memnun kalıyor bence google adsenseyi kötüleyin birbirinize olumlu yaklaşın :)

ramisk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edit: Vazgectim, kendimi senin seviyeni dusurmek en buyuk kotuluk yapmis olurum kendime ;)

yazmıcaktım ama sen yazmadan önce düşün emek verdiyse kendi kazanacak bende tutmaz gibi geldim ayrıca emek neki basit bir hazır scrip almış o kadar ödemeleri yapmadan kaçıp giderse ben onun emeğini görürüm..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5