İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PTC Site Üyeliği Kardeşliği

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar paidverts sitesine üye olmayı düşünüyorum. Üye olan birinizin referansından üye olabilirim. Kendisi de benim başka sitelerdeki üyelik referansından oraya üye olabilir. Böylece karşılıklı çıkar sağlamış oluruz. Kabul edenler pm atabilirler.

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hangi sitelere üyeliklerin var ? Olmayan birini söyliyim de sen de ordan üye olursun. Hergün düzenli olarak tıklamayı düşünüyorum. Umarım sen de öyle yaparsın.

recepcem1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neobux
probux-kapandı
clicsense
ojooo
birkaçsite daha var onları hatırlayamadım daha girmiyorum çünkü ama sen adres ver bakayım üye ismimden anlarsın burdakiyle aynı

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
buxleader referansınla üye oldum.

Arkadaşlar paidverts sitesine üye olmak isteyenler referansımdan üye olabilirler site çok kaliteli..

Sitenin nasıl çalıştığını ve nasıl para kazanabileceğinizi skype adreslerinizi pm olarak atarsanız anlatabilirim.

https://www.paidverts.com/ref/Clixus

recepcem1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KARDEŞ ÜYE OLDUM recepcem1984 üye ismim senin üye üsmin neydi
hayırlı olsun bol kazançlar

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Clixus evet gördüm tşk ederim hep beraber kazanırız inş. Yalnız bu Paidverts sitesi çok harika ve sistemi çok sağlam BAP puanlarınız yüksek olduğunda çok iyi kazançlar çıkıyor. Son seviyelerde 40-50$ lık tek reklamlar bile çıkıyor. Tabii o seviyelere gelmek için yaklaşık 1 yıl geçmesi gerekir veya çok fazla direct referansınızın olması gerekir.

Referans Linkim : https://www.paidverts.com/ref/Clixus

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5