İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır PUMA Led Saat Şok Fiyata 12 Ay Taksit bu fiyata son

lord_of_war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YENİ SEZON ÜRÜN ÇOK ŞIK ÇOK İDDİALI​

DİJİTAL LED GÖSTERGELİ SAAT

cache_500_1__i_1047216_ODWjpg.img

cache_500_1__i_1047216_BAZjpg.img

cache_500_1__i_1047216_FYFjpg.img

ÜRÜNÜN RENGİ : SİYAH ve BEYAZ

KARGOLANMA SÜRECİ 1 İŞ GÜNÜDÜR..

FİYAT :20 TL

DİJİTAL LED GÖSTERGE

ÇELİK GÖVDE

SİLİKON KAYIŞ

PLEXIGLAS AYNALI CAM

AYARLANABİLİR KORDON

12/24 SAAT SEÇENEĞİ

DÜĞMESİNE BASINCA YANAN LED GÖSTERGE

KARGODA ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN İTİNA İLE PAKETLEME YAPILACAKTIR.

ÖZELLİKLER : Pil tasarrufu için normal zamanlarda saatin led ekranı kapalı ekran olarak görünür ve tek tuşa bastığınızda saati gösterir ve bir süre sonra tekrar otomatik olarak ekranını kapatır, diğer bir değişle uyku moduna geçer.
Gözalıcı Spor Tasarım
Paslanmaz Çelik Kasa
Su Geçirmez
Takvim Özelliği

FİYAT :20 TL

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ÖZELLİKLER : Pil tasarrufu için normal zamanlarda saatin led ekranı kapalı ekran olarak görünür ve tek tuşa bastığınızda saati gösterir ve bir süre sonra tekrar otomatik olarak ekranını kapatır, diğer bir değişle uyku moduna geçer.
bu özelliği çok iyi düşünülmüş ancak tasarımı daha iyi olabilirdi :)

lord_of_war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt o özelliğin sebebi hem pil tasarrufu hemde ekran aynalı şık bir görünüm sağlıyor.
:D
teşekkürler

Ekleme: Kısa bir süreliğine kargo ücretsiz arkadaşlar

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
bu saatlerden adidas olarak görmüştüm.Cidden çok güzel oluyor.Almanızı tavsiye ederim :) iyi satışlar

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Çok güzel bir saat,

Bu saatin çakması olsa gerek yolda Arap'larda satıyor 10 TL'ye :)

HAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok güzel bir saat,

Bu saatin çakması olsa gerek yolda Arap'larda satıyor 10 TL'ye :)

araplar 10 liraya satıyor olabilir burdaki satışta'da emek var 10 15 tl kar yapılmış bunlar gözünüzemi geliyor cazip gelmiyorsa sacma sapan post atmayın :harika:

lord_of_war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
araplar 10 liraya satıyor olabilir burdaki satışta'da emek var 10 15 tl kar yapılmış bunlar gözünüzemi geliyor cazip gelmiyorsa sacma sapan post atmayın :harika:

çoluk çocuk ne yapsınlar abisi işte :) ağzı olan konuşur kimseye zorla satmıyoruz sende git araplardan al :D

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45

Yav sen bilip bilmeden ne saçmalıyorsun bee adam,

Ben bu saatin sadece Araplar'da 10 TL'ye satıldığını söyledim, arkadaşın sattığı saatlerin aynı saatlerden olduğundan haberim bile yoktu, saçma saçma konuşupta adamı asabını bozmayın gece vakti.

çoluk çocuk ne yapsınlar abisi işte :) ağzı olan konuşur kimseye zorla satmıyoruz sende git araplardan al :D

Çocuk değil 25 yaşındayım, ben bu saati orjinal sattığını zannediyordum o yüzden Arapların'da bu saatleri 10 TL'ye sattığını söyledim hepsi bu, hatta bu saatleri gidip Beyazıt'tan 5 TL'ye bile alabilirsin, anladın mı???

Laflarına dikkat et tamam mı!!!

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
beyler konuyu uzatmayalım arkadaş bir satış konusu açmış polemik haline gelmesin
konu uzamasın
saygılar

lord_of_war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen gereksiz ve boş laf yapmayalım isteyen istediği yerden alır benim fiyatım bu işine gelen alır işine gelmeyen almaz

siyah kordon 1 adet kalmıştır beyaz 14 adet konu günceldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5