İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

r.madrid ve barca nın yenileceğini bildim :D

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
sallama bir kupon yapayımda para versin dedim bu iki maçı bildim başka maçtan yattım olacak işmi bee iki misline 560 veriyodu :mad: ah ulan celta vigo

E

Erturk

Misafir
6fab455c.jpg

Sistem 6 oynadım. Keşke 5 oynasaymışım... 1200 TL ye yakın para kacırdım.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
yarın için kupon hazırladın mı sakıncası yoksa görmek isterim :D

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
trabzon maçı banko öğle olur diğerleride tutar inş :D

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
İkisininde yenilmesi çok şaşılacak bir durum değil,

İkiside yedek ağırlıklı kadrolar ile çıktılar ve hafta içinden beri yaşanan olaylar iki takımında dengesini alt üst etmiştir.

E

Erturk

Misafir
Hadi bakalım, ilk 2 mac tuttu. Saat 19:00 olsun diye bekliyorum. Trabzon ve Fener maclarını da tutturursam gerisi kolay. Bu kuponda sistem oynamadım hıc. Sistem 6 oynancak bir kupondu aslında... Bana oyle geliyorki 2 tane fire vericek.

Ekleme: Hangi maçları aldın ?

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Şu sistem nasıl bi şey be yaw. Cahil kaldım bu konuya hep..
5 maç oynadın sistem 4 yaptın, tek maç yaksa bile kupon tutmuş oluyor dimi?
Peki kazandığın oran nasıl hesaplanıyor? Tutan 4 maçın oranıyla mı?

E

Erturk

Misafir
e762c399.jpg

Bak mesela az önce tutan kuponum bu.

Sistem 2 oynadıgım için ilk maç yatmış olmasına rağmen para veriyor. Ama ne kadar verecek halen belli değil. Sanırım en az bi 60-70 TL verir.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Barcelona-Real Madrid > Kırmızı kart olur.

Geçen maç için kırmızı kart olur dedim ama rövanşa bırakabilirler dedim. Şimdi rövanş geldi , gergin maç olacak ikisi de kazanmak için oynayacak Madrid'e 1-0 yetmiyor en kötü 2-0 yapıp penaltılara gitmeye zorlayacak. O yüzden şiddete açık bir maç :)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hadi bakalım, ilk 2 mac tuttu. Saat 19:00 olsun diye bekliyorum. Trabzon ve Fener maclarını da tutturursam gerisi kolay. Bu kuponda sistem oynamadım hıc. Sistem 6 oynancak bir kupondu aslında... Bana oyle geliyorki 2 tane fire vericek.

Ekleme: Hangi maçları aldın ?

tutmayan bütün maçları almışım :D:D

E

Erturk

Misafir
1 misli yaptıgım için 17TL vermiş dünkü macta. Lazio Juventus macında bence x/x olur. Yada x/1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5