İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

r10 gibi şubeler olsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar yanlış anlamayın amacım kesinlikle reklam değil içimden geldi merak ettim yazıyorum..

Bilirsiniz r10'da şubeler var r10 şubeleri... Herkes birbirine yakın yerde oturanlar birbiri ile görüşüp, toplanıp etkinlikler yapılıyor. Hem birbirlerini daha yakından tanıyorlar(uz) hemde aile gibi oluyor o site.. iyinet te neden böyle birşey yok? Olsa güzel olur aslında...

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağdaki profil bilgilerinde nerede bulunduğunuzu yazabilirsiniz Nereden nereye vay be.. yerine :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Zaten profilde " Nerden " yazan bir alan mevcut. Belirtmek isteyen oraya yazabilir. Ayrıyeten özel alan ayırıp milletin gözüne sokmaya gerek olmadığı düşüncesindeyim.

djizo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 gibisi yokki iş,makara,gırgır hepsi bir arada :D

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 da iyinet te webmaster forumudur ama iyinet amacını aşmayan sadece içeriğine hizmet eden bir forumdur makara gırgır isteyen neden webmaster forumuna takılsınki :)

ben r10 dada uyeyım iyinette ikiside gerek içerik gerek amaç olarak takdire değer servisler ancak iyinet bence bir adım önde

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10'daki "şube"lerin işlevini söyleyebilir misiniz bana?
ordaki "x şubesi, y şubesi" lafları tamamen google aramalarından hit kazanmak içindir. radmin'i severim, cidden iyi insandır ama hit kazanmak için "ata tecavüz resimleri" diye konu açacak kadar google sevdalısı olduğunu da bilirim. (hani nerde diye sormayın, silindi o konu sonra)

yani demem o ki; tümüyle ge-rek-siz.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
r10'daki "şube"lerin işlevini söyleyebilir misiniz bana?
ordaki "x şubesi, y şubesi" lafları tamamen google aramalarından hit kazanmak içindir. radmin'i severim, cidden iyi insandır ama hit kazanmak için "ata tecavüz resimleri" diye konu açacak kadar google sevdalısı olduğunu da bilirim. (hani nerde diye sormayın, silindi o konu sonra)

yani demem o ki; tümüyle ge-rek-siz.

Ama bence gerekli. En azından birbirinizi tanıyabiliyorsunuz. Sırf google aramalarından kazanmak için değildir bence bu kadar fesat olma ;) Sonuçta bu güne kadar kaç defa buluşma gerçekleştirilmişdir ve bunun bir işe yarayacağınıa inanıyorum.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama bence gerekli. En azından birbirinizi tanıyabiliyorsunuz. Sırf google aramalarından kazanmak için değildir bence bu kadar fesat olma ;)
Fesatlıkla bir ilgisi yok bunun. Sonuçta bu tür cinlikleri ben de fırsatını bulunca yaptığım için biliyorum. Hit için yapılan pek çok şey daha vardı ama burda tekrar o konulardan bahsetmenin anlamı yok.
(Bu arada bilgi olsun diye yazıyorum, r10'daki ilk 100 üyeden biriyim ama bu nickle değil. Radmin'i de çok önceden tanırım)

Tanışma meselesine gelince; Bunun için zaten vB forumlarda profilde "nereden" diye bir alan var. Tanışmak, kaynaşmak isteyen doldurur. İstemeyen doldurmaz, olur biter.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ne yani sırf profilde aynı şehirde oturuyoruz diye buluşamı olacak? Mesela diyelim ben Kocaeli de buluşma yapmak istiyorum, 30 bin üyeli forumdaki üyelerin profilini tek tek dolaşacak mıyım? En azından organizasyonla herkesin haberi olur. Bu olayı neden bu kadar büyüttünüz anlamış değilim valla.

Alican17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yani sırf profilde aynı şehirde oturuyoruz diye buluşamı olacak? Mesela diyelim ben Kocaeli de buluşma yapmak istiyorum, 30 bin üyeli forumdaki üyelerin profilini tek tek dolaşacak mıyım? En azından organizasyonla herkesin haberi olur. Bu olayı neden bu kadar büyüttünüz anlamış değilim valla.

Aynen Katılıyorum ..

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Buluşmayla şubenin ne alakası var. Buluşma tertip etmek isteyen çıktı da iyinet yönetimi buna karşı mı çıktı?
isteyen istediğini organize eder benim bildiğim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
su subesi bu subesi olayı sayfaya bir sorgu fazla eklemekten ileriye gitmez olsa ne olmasa ne :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Buluşmayla şubenin ne alakası var. Buluşma tertip etmek isteyen çıktı da iyinet yönetimi buna karşı mı çıktı?
isteyen istediğini organize eder benim bildiğim.

Pöff anla işte. Şubenin amacı nedir? Buluşma yapmak değil mi? ;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Buluşma yapmak istiyorsanız açarsınız bir başlık dersiniz şu gün şu saatte şu yerde buluşmak istiyoruz, katılmak isteyenler buyursun gelsin, şunu yapacağız bunu edeceğiz ve o bölgede o şehirde olanlar katılmak isteyenler başlığa itibar gösterir ve buluşma gerçekleşir. Bemi profilimde istanbul şubesi yazıyor fakat herhangi bir buluşma konusu yok forumda ne anladım o işten. Önemli olan bir konu açıp organizasyona karar vermek, profilde şu yazmış bu yazmış bunun bir önemi yok. Bu benim şahsi fikrim.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Boş vakti olan ve/veya bir buluşmadan amacı olan kişiler böyle bir organizasyon düzenler ve bu pilot bölge olur. Daha sonra buna özenen diğer şehirlerdekiler de aynısından yapmaya çalışır. Fikri ortaya atmak kolaydır ve fikir ilk adım atıldığında işe yarar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5