İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10 Hesap Alınacak yada Davetiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HelixTm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başka hocam; çay, kahve, simit? R10 davetiye satışı yasak ve ban sebebi. Eğer zaten webmaster sanız ve gerçekten amacınız başka bir şey değilse gider başvuru yapar legal yollardan alırsınız davetiyeyi.

THS

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hocam siz zaten r10a yakışmaayn bir üye oldugunuz için banlanmışsınız :D
9mO8N3.png

6J07DP.png

nevfell

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam siz zaten r10a yakışmaayn bir üye oldugunuz için banlanmışsınız :D
9mO8N3.png

6J07DP.png
Ne saçmalıyosun sen? Sizin gibi dolandırıcımıyım ? Sizin gibi dolandırıcılardan hakkımı aradım r10 gibi biryer dolandırıcıyı taraf tuttu herkes gördü ben yönetime neden mağdur bıraktınız beni gerekeni yapmadınız dedim diye banlandım bilip bilmeden o akılsız beyninle birşeyler uydurma

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:34 --

Başka hocam; çay, kahve, simit? R10 davetiye satışı yasak ve ban sebebi. Eğer zaten webmaster sanız ve gerçekten amacınız başka bir şey değilse gider başvuru yapar legal yollardan alırsınız davetiyeyi.
Zaten bir hesabım vardı dolandırıldım beni dolandıran aşalık adam bna iftira atıyor diye konu açtı paramın üzerine yattı moderatörler kanıtlayın dedi ne kanıtlıcam herşey ortada dedim diye kanıtlamayınca banlandım bukadar kişiliksiz görevlileri var r10nun

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 14:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

Konu kapanabilir davetiye alınmıştır teşekkür ederim

ahmtkfl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.000.000 USD'ye satabilirim hesabımı, uygun ise PM atınız. :D

(Troll amaçlıdır cidddiye alınmasın, R10 üyeliğim troll amacına gümlemesin. :D )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5