İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10.net Davetiye Kodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExeOweR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar R10.net Davetiye Kodu lazım. Genelleme yapmak istemiyorum ama çok sahtekar var işte 10 20 tl için kendini rezil ettirmesin.
Böyle durumlar yaşanırsa direk hukuksal işlem başlatılacaktır yani hiç gerek yok bunları yaptırmaya, uğraşmaz diye görükte yaparsanız sanmayın öyle bişey çok uğraşırım.

Neyse arkadaşlar dediğim gibi cazip fiyatlarda r10.net davetiye kodu alınır.

ayanay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şekilde bende alabilirim. R10 artık 150 liraya üyelik aciyor. Koseyi dondu sayilir

ExeOweR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şekilde bende alabilirim. R10 artık 150 liraya üyelik aciyor. Koseyi dondu sayilir

150 tl ne demektir çözemedim zaten neyse, amacımız belli ticaret yapacağız ve bu adamlar bu yüzden para kazanıyor biz para kazanmak için giriyoruz ama girerken bile para veriyoruz. Allahtan damsız vs. girilmez diye bi tabele yok.

ayanay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uye olamayanlar icin sitenin en altina destek telefon numarasi koymuslar ordan 150 tlye gold uyelik satiyorlar. bu sayede uye olabiliyorsunuz

ExeOweR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uye olamayanlar icin sitenin en altina destek telefon numarasi koymuslar ordan 150 tlye gold uyelik satiyorlar. bu sayede uye olabiliyorsunuz

Anladım da işte diyorum bende 150 tl ne demektir bi kayıt altı üstü ve onu geçtim eski hesabım nedensiz yere ban yedi hiç bi şikayet yokken i-taredi yüksekti bide anlamadım gitti R10 yöneticilerini.

ayanay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o konuda haklisiniz hocam. aynisi artik webmastersistesi.com sitesinde de var. uye oluyosun aktif etmiyorlar tam bi rezillik bunlarinki

ayanay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet fazla bilindik degil bana gore. Ben hep r10 da uyeligim olmadigi halde ordaki konulara bakiyordum. bikac hafta once kayit oldum ben buraya

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
r10 davetiye isteme yasak arkadaşlar. konuyu kilitliyorum. yapılan ticaret iyinet dışında olsun lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5